Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 13 kwietnia 2012, 10:49

Hitman: Rozgrzeszenie - Edycja Zawodowca w planie wydawniczym firmy Cenega

Limitowana edycja gry Hitman: Rozgrzeszenie dostępna również w Polsce.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Cenega, oficjalny partner firmy Square Enix Ltd. w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech z przyjemnością informuje, że gra Hitman: Rozgrzeszenie dostępna będzie w Polsce również w limitowanej edycji nazwanej Edycją Zawodowca w wersji na komputery osobiste oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3. W skład Hitman: Rozgrzeszenie Edycja Zawodowca wchodzą:

 1. Gra Hitman: Rozgrzeszenie w polskiej wersji językowej
 2. artbook w twardej okładce zawierający przedmowę napisaną przez Tore’a Blystada, głównego projektanta gry,
 3. płyta z ekskluzywnymi materiałami „making of”,
 4. unikatowe dodatki w grze w postaci nowych broni Agencji,
 5. całość zapakowana w specjalne opakowanie, które wygląda równie elegancko co Agent 47 w swoim garniturze.

Szczegóły dotyczące polskiej premiery zostaną podane wkrótce. W grze Hitman: Rozgrzeszenie główny bohater, Agent 47, podejmuje się niezwykle osobistego zadania, powiązanego ze śmiercią jego wieloletniego agenta prowadzącego Diany Burnwood. Zdradzony przez Agencję i ścigany przez policję, Agent 47 stara się znaleźć odkupienie w spaczonym i skorumpowanym świecie. Hitman: Rozgrzeszenie Edycja Zawodowca jest najlepszym sposobem, aby w pełni doświadczyć niezwykłości żywego świata gry Hitman: Rozgrzeszenie.

Cechy gry:

 1. Polska wersja językowa na wszystkich platformach – Xbox 360, Playstation 3 oraz komputerach osobistych.
 2. Oryginalny Zabójca powraca: Po sprzedaniu prawie 10 milionów kopii i głośnym filmie kinowym, Hitman: Rozgrzeszenie jest najnowszą, wyczekiwaną z niecierpliwością, częścią serii Hitman, która ukaże się już w roku 2012.
 3. Używając nowej technologii Glacier 2™, opracowanej przez Io-Interactive, tytuł został stworzony od zera zawierając fabułę w filmowym stylu, wyróżniającą się grafiką oraz bardzo oryginalne rozwiązania w mechanice rozgrywki i udźwiękowienia.
 4. Doświadcz tętniącego życiem świata: Przemieszczając się po lokacjach, gracze wywierają wpływ na inne postacie, które reagują na subtelne zmiany w swoim otoczeniu i jednocześnie okazują całą gamę emocji. Dzięki wyjątkowo udanym występom hollywoodzkich aktorów oraz sesjom Motion Capture, każdy moment w Hitman: Rozgrzeszenie może przeobrazić się w osobną historię.
 5. Wolność wyboru zawsze była kluczowym elementem gier z serii Hitman - postacią można kierować jak drapieżnikiem osaczającym swoją ofiarę, brać udział w agresywnych wymianach ognia lub też wybrać jakikolwiek z pośrednich wariantów. Wysoko rozwinięta mechanika rozgrywki i nowy, zaawansowany system sztucznej inteligencji dostarczają satysfakcjonującego doświadczenia niezależnie od stylu obranego przez Agenta 47 w danej misji.
 6. System przebrań został przeniesiony na wyższy poziom dzięki ogromnej liczbie opcji do wykorzystania, pozwalających nie tylko na wtopienie się w tłum, ale także podawanie się za swoją ofiarę. Pamiętaj, że świat może się zmieniać i przeobrażać razem z Tobą, używaj więc swoich trików ostrożnie.
 7. Instynkt pozwala graczom zobaczyć świat oczami Agenta 47 – doskonale wyszkolonego zabójcy. Funkcja ta pozwala skorzystać ze specjalnych umiejętności, takich jak przewidywanie trasy patrolu wroga, wyszukiwanie w otoczeniu dróg ucieczki, zapasów broni lub przydatnych skrótów. W przypadku użycia Instynktu w ataku, Agent 47 może wykonać swoją technikę Point-Shooting – nowy element, dzięki któremu gracze poczują się, jak to jest być otoczonym przez wrogów i w ułamku sekundy podejmować decyzję o ich likwidacji. Punkty Instynktu są zdobywane poprzez wykonywanie charakterystycznych dla serii Hitman czynności.