Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lutego 2021, 13:18

Import map z Hitmana 2 do Hitmana 3 pojawi się przed końcem tego miesiąca

Studio IO Interactive poinformowało, że zakończyło prace nad narzędziem pozwalającym na import map z Hitmana 2 do Hitmana 3, które dostępne jest wyłącznie w sklepie Epic Games. Nie jest jednak jeszcze gotowe, by je udostępnić.

W SKRÓCIE:
  1. Studio IO Interactive planuje do końca miesiąca udostępnić narzędzia pozwalające na import map z Hitmana 2 do Hitmana 3.

Importowanie map z Hitmana 2 do Hitmana 3 na PC zostanie udostępnione pod koniec tego miesiąca. Informacja o planach studia IO Interactive pojawiła się na oficjalnym forum gry w wątku poświęconym znanym problemom z grą na PC.

Duńskie studio poinformowało fanów, że zgodnie z wcześniejszą obietnicą, odpowiednie narzędzia zostały już przygotowane. Muszą zostać jednak dogłębnie przetestowane, by nie powodowały problemów i deweloperzy mieli pewność, że wszystkie nabyte wcześniej na Steamie mapy przeniosą się do Hitmana 3, który dostępny jest wyłącznie w sklepie Epic Games.

Niestety, nie wiemy jeszcze, jak dokładnie będzie wyglądał cały proces. Studio odpowiedzialne za Hitmana chce, by całość była jak najprostsza. Detale w tym temacie powinny pojawić się w ciągu najbliższych kilkunastu dni, by deweloper zdążył przed końcem miesiąca z udostępnieniem opcji importu.

Kilka dni temu poznaliśmy plany studia, jeśli chodzi o nową zawartość, która pojawi się w tym miesiącu. Czekają nas dwie nowe misje typu „Eskalacja”. Jedna z nich, The Baskerville Barney, będzie polegać na eliminacji całej rodziny Carlisle w taki sposób, aby każdy ze zgonów wyglądał jak zwykły wypadek. Z kolei inne zadanie tego rodzaju, The Sinbad Stringent, to wyzwanie polegające na ustrzeleniu porozstawianych po poziomie pudełek. Atrakcje trafią do gry kolejno 4 i 18 lutego. Do tego udostępnione zostaną kontrakty autorów zewnętrznych (m.in. ekipa Kinda Funny) oraz przedmioty kosmetyczne.

  1. Hitman 3 wymiata! Recenzja najlepszej gry z Agentem 47
  2. Hitman 3 - poradnik, solucja
  3. Hitman 3 – strona oficjalna