Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 października 2018, 19:25

autor: Entelarmer

Hitman 2 – nowy gameplay prezentuje rozgrywkę w Kolumbii

W sieci pojawiły się kolejne nagrania z gry Hitman 2. Tym razem materiały prezentują rozgrywkę w drugiej z ujawnionych lokacji - Kolumbii.

Premiera Hitmana 2 zbliża się wielkimi krokami. - Hitman 2 – nowy gameplay prezentuje rozgrywkę w Kolumbii - wiadomość - 2018-10-08
Premiera Hitmana 2 zbliża się wielkimi krokami.

Nieco ponad miesiąc – tyle dzieli nas premiery Hitmana 2, zaplanowanej na 13 listopada. Od końca września wiemy, że twórcy ostatecznie zakończyli prace nad tytułem i nic nie przeszkodzi w terminowym wydaniu gry. W międzyczasie firma IO Interactive rozpieszczała nas kolejnymi materiałami, prezentując m.in. zabójczą gumową kaczuszkę na filmiku z zeszłego tygodnia oraz dłuższy gameplay jeszcze w zeszłym miesiącu. Teraz jednak do nowego dema gry dorwali się dziennikarze, którzy mieli okazję sprawdzić misję w Kolumbii. Dzięki temu do sieci trafiło mnóstwo tekstów opisujących wrażenia z rozgrywki, jak również sporo nagrań. Jedno z dłuższych zamieściliśmy poniżej, ale znajdziecie też krótsze materiały m.in. serwisów IGN oraz Gamespot. Zaznaczamy, że demo prezentowało rozgrywkę z wersji pre-beta.

Jak wypada zabawa w drugiej z sześciu miejscówek, które znajdą się w Hitmanie 2? Jeśli wierzyć dziennikarzom – bardzo dobrze. Podobnie jak Miami zaprezentowane na targach E3 i gamescom, Santa Fortuna jest nie tylko ogromna, ale i zróżnicowana, aczkolwiek nieco rzadziej zaludniona niż amerykańskie miasto. Sama rozgrywka nie odbiegała od tego, co mogliśmy zobaczyć wcześniej, rozwijając schemat wypracowany przez poprzedniego Hitmana: otwarta lokacja, cele do wyeliminowania i mnóstwo mniej lub bardziej kreatywnych sposobów na wykonanie zlecenia. Tych ostatnich jest nawet więcej i żaden z grających nie sprawdził wszystkich dostępnych opcji (częściowo z powodu ograniczenia czasowego – dziennikarze dostali tylko godzinę na zabawę z demem). Mieli jednak okazję zrobić sobie selfie oraz przekonać się o mistrzostwie Agenta 47, który po ogłuszeniu tatuażysty zabrał mu nie tylko ubranie ale i… tatuaż.

Seflie z żoną celu to nieodzowna część zlecenia. - Hitman 2 – nowy gameplay prezentuje rozgrywkę w Kolumbii - wiadomość - 2018-10-08
Seflie z żoną celu to nieodzowna część zlecenia.