Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 30 grudnia 2019, 17:01

Hello Neighbor za darmo w Epic Games Store

Przedostatnią darmową grą z okazji świątecznej wyprzedaży w Epic Games Store okazało się Hello Neighbor, skradanka FPP od studia Dynamix Pixels.

Zadaniem gracza w Hello Neighbor jest odkrycie tajemnicy oraz unikanie sąsiada. - Hello Neighbor za darmo w Epic Games Store - wiadomość - 2019-12-30
Zadaniem gracza w Hello Neighbor jest odkrycie tajemnicy oraz unikanie sąsiada.

Zbliżamy się do końca 12-dniowego rozdawnictwa gier przez Epic Game Store z okazji świątecznej promocji. Dzisiaj można przygarnąć za darmo Hello Neighbor, niecodzienne połączenie gry akcji i skradanki. Aby przypisać produkcję do swojego konta, należy udać się do karty produktu, nacisnąć na przycisk „odbierz” i potwierdzić zamówienie. Oferta tradycyjnie obowiązuje przez 24 godziny – do jutra do godziny 17:00 czasu polskiego.

Hello Neighbor osiągnęło – pomimo kiepskich recenzji (wersja PC ma średnią ocen w serwisie Metacritic na poziomie 38%) – sporą popularność, czego potwierdzeniem są dobre wyniki sprzedaży. Tytuł doczekał się nawet prequela o podtytule Hide and Seek oraz oddzielnej, nastawionej na rozgrywkę wieloosobową produkcji – Secret Neighbor. W grze oferowanej przez Epic Games Store wcielamy się w chłopca, który postanawia odkryć tajemnicę sąsiada, skrywając się przed jego podejrzliwym wzrokiem.

Hello Neighbor jest przedostatnim darmowym tytułem w ramach promocji – kolejny zostanie odsłonięty jutro o godzinie 17:00. Przypominamy, że nadal można kupować przecenione gry w Epic Games Store, gdyż świąteczna wyprzedaż potrwa do 1 stycznia przyszłego roku.