Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 30 grudnia 2019, 16:29

Tower of Time za darmo na GOG

Tuż przed końcem świątecznej wyprzedaży na GOG.com udostępniono kolejną darmową grę. Jest nią Tower of Time, polskie RPG w świecie fantasy. Oferta jest ważna przez 48 godzin.

Tower of Time to dobrze oceniana polska produkcja z gatunku RPG. - Tower of Time za darmo na GOG - wiadomość - 2019-12-30
Tower of Time to dobrze oceniana polska produkcja z gatunku RPG.

W połowie grudnia, gdy wystartowała zimowa promocja na platformie GOG, można było odebrać za darmo Wasteland 2 Director’s Cut. Sklep przygotował dla nas jeszcze jedną miłą niespodziankę, ponieważ na zakończenie wyprzedaży można przypisać bez jakichkolwiek opłat Tower of Time, RPG od polskiego studia Event Horizon. Aby przypisać tytuł do swojego konta, wystarczy udać się na stronę główną i przewinąć ją do miejsca, w którym będzie widoczny stosowny baner z przyciskiem „odbierz za darmo” (patrz poniższy obrazek). Możecie również zajrzeć do karty produktu i kliknąć na „zdobądź za darmo”, ale i tak będziecie musieli wykonać opisaną wcześniej czynność.

Klikając na „odbierz za darmo”, przypiszecie Tower of Time do swojego konta GOG. - Tower of Time za darmo na GOG - wiadomość - 2019-12-30
Klikając na „odbierz za darmo”, przypiszecie Tower of Time do swojego konta GOG.

Tower of Time jako darmowy prezent w ramach świątecznej wyprzedaży na GOG jest niezmiernie miłym zaskoczeniem, ponieważ mowa o dobrze przyjętym przez krytyków i graczy tytule (średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 77%), który wyszedł raptem półtora roku temu. Jest to starczający na kilkadziesiąt godzin drużynowy RPG w klimacie fantasy, czerpiący pełnymi garściami z gatunku dungeon crawlerów. Walka w grze odbywa się w czasie rzeczywistym z możliwością krótkotrwałego spowolnienia akcji. Tytuł jest dostępny w polskiej kinowej wersji językowej (napisy).

Na dodanie Tower of Time do swojego konta GOG macie jeszcze niespełna 47 godzin. Oferta kończy się 1 stycznia o godzinie 15:00. Z kolei wyprzedaż w sklepie potrwa dzień dłużej.