Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 stycznia 2022, 17:02

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Hed opuszcza TVGRY, by skupić się na własnej działalności

Na początku grudnia informowaliśmy o zmianach w TVGRY wraz z odejściem Gambrinusa. Częścią tego procesu jest również decyzja Heda o skupieniu się na własnym kanale.

Historia TVGRY jest wieloetapowa. Kiedy zaczynaliśmy prace nad działem wideo, nie spodziewaliśmy się, jak daleko uda się z tym projektem zajść – choć oczywiście mieliśmy nadzieję na duży sukces. Pierwsze TVGRY, jeszcze pod przewodnictwem Krzyśka Gonciarza, przechodziło ewolucję, gdy przejmował je Gambrinus. Krzysiek postawił wtedy na własną działalność, z czasem to samo zrobił Marcin Łukański. Dziś stoimy przed bardzo podobną sytuacją – o planach Grześka już wiecie, a teraz dzielimy się wieściami o decyzji Szymona.

Jeśli śledzicie prywatny kanał Heda, to pewnie zauważyliście, że po raz pierwszy od dłuższego czasu pojawił się na nim nowy film, a starsze produkcje zostały tymczasowo ukryte. Niektórzy komentujący słusznie domyślili się, co to może zwiastować. Szymon zostaje w TVGRY do końca stycznia 2022, po czym w pełni zajmie się już indywidualnymi działaniami.

Ostatnio znalazłem kopię maili z 2008 roku, a wśród nich wiadomość rekrutacyjną, jaką wysłałem do Krystiana Smoszny. Zaczynałem jako autor poradników a później newsów, skończyłem jako łowca gliczy, pasjonat Gier z Kosza i “ten kręcący się typ z GIF-a”.

GRY-OnLine jest miejscem, w którym można rozwinąć skrzydła i chciałem podziękować za lata wspólnej pracy. Ukłony należą się także wszystkim osobom, które miałem przyjemność spotkać i z których wiedzy o grach mogłem czerpać.

Nie mam wątpliwości, że TVGRY będzie rozwijało się nadal, bo w ekipie pozostają świetni ludzie. Z egoistycznych powodów liczę na to, że zaskoczą mnie jeszcze nie raz swoimi pomysłami. Egoistycznych, bo po prostu chciałbym mieć coś do oglądania

- Szymon Liebert

Nie ma co ukrywać – odejście Heda jest dla nas sporym ciosem. Szymon jest człowiekiem niezwykle utalentowanym i charyzmatycznym, przez co tak dobrze oglądało się go w TVGRY. Będzie nam go brakowało nie tylko od strony, z której znają go widzowie, ale również „od kuchni” - jego pomysłów i nietypowego podejścia do tworzonych treści. Praca Szymona, którą widzieliście, to tylko część ogromnego wkładu, jaki miał w tę redakcję.

Gdy zaoferowano mi stanowisko szefa działu wideo, wiedziałem od razu o planach Szymona na skupieniu się na własnej działalności. Oznaczało to, że praca, która nas czeka, będzie jeszcze trudniejsza – zarówno od strony przygotowania filmów, jak i z czasem uzupełnienia zespołu równie zdolnymi ludźmi. Nie będzie to oczywiście łatwe zadanie, ale wierzę, że jest możliwe. TVGRY nie po raz pierwszy znajduje się w tym miejscu, więc wiemy, że da się to zrobić.

Szymon rozpoczął już reaktywację swojego własnego kanału i jestem przekonany, że to dopiero początek jego niezwykle udanej pracy na własny rachunek. Będę śledził jego działania z uwagą, bo Hed jest nie tylko jednym z pracowników firmy, a przede wszystkim kolegą, który chętnie dzielił się swoją wiedzą i czasem. I czeka go teraz z pewnością wiele sukcesów.

- Michał Mańka