Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 grudnia 2014, 10:38

autor: Góral

Hearthstone: Gobliny vs Gnomy - dziś premiera w Europie

Dziś na europejskich serwerach zadebiutować ma nowy dodatek do gry Hearthstone: Heroes of Warcraft, zatytułowany Gobliny vs Gnomy. Rozszerzenie wprowadzi do zabawy 120 kolejnych kart, tryb widza, a także nowego stronnika (mechy).

Hearthstone: Heroes of WarCraft to karcianka Blizzarda. - Hearthstone: Gobliny vs Gnomy - dziś premiera w Europie - wiadomość - 2014-12-09
Hearthstone: Heroes of WarCraft to karcianka Blizzarda.
Hearthstone: Gobliny vs Gnomy w skrócie:
  • Gatunek: karcianka
  • Deweloper: Blizzard Entertainment
  • Platformy sprzętowe: PC i iOS
  • Data premiery: 8 grudnia (USA), 9 grudnia 2014 roku ( Europa)

Wczoraj odbyła się amerykańska premiera Hearthstone: Gobliny vs Gnomy, a dziś tytuł zadebiutować ma na europejskich serwerach. Zapowiedziany na początku listopada dodatek do karcianki Hearthstone: Heroes of Warcraft wprowadzi do zabawy 120 zupełnie nowych kart, które odzwierciedlają odwieczną rywalizację tytułowych ras Goblinów i Gnomów. Można je będzie nabywać (w pakietach za prawdziwe pieniądze lub wirtualne złoto), zdobywać albo wykonywać samodzielnie. Oprócz tego wraz z rozszerzeniem pojawi się nowy typ stronnika (mechy), dostępny w wersji neutralnej i tej przeznaczonej dla konkretnych klas postaci. Poza tym wszystkim zadebiutuje również tryb widza, pozwalający na oglądanie zmagań znajomych, o ile oczywiście przyjaciel wyrazi na to zgodę (domyślnie opcja jest włączona).

Hearthstone: Gobliny vs Gnomy zadebiutuje nie tylko na komputerach osobistych, ale także na urządzeniach mobilnych działających pod kontrolą systemu operacyjnego iOS. Hearthstone: Heroes of Warcraft nie jest jeszcze dostępne dla użytkowników Androida, ale wersja ta ma ukazać się wkrótce.

W Hearthstone: Gobliny vs Gnomy pojawiają się karty dwóch ras – Gnomów i Goblinów. Pierwsi z wymienionych to genialni i skrupulatni wynalazcy, będący twórcami mechanicznych robotów czy też dział laserowych. Z kolei ci drudzy to przebiegli i zwariowani koledzy po fachu, trudniący się w wynajdowaniu kolejnych, szalonych wynalazków, jak na przykład ognistego działa czy podniebnego golema.

Hearthstone: Heroes of Warcraft to karcianka od studia Blizzard Entertainment, wykorzystująca model biznesowy free-to-play. Produkcja zadebiutowała w marcu bieżącego roku i w krótkim czasie zdobyła ogromna popularność. We wrześniu licznik zarejestrowanych graczy wskazywał ponad 20 mln osób.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.