Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 sierpnia 2020, 11:37

autor: Froozyy

Halo Infinite z darmowym trybem multi i nawet 120 FPS na Xbox Series X [Aktualizacja]

Microsoft oficjalnie potwierdził, że tryb multiplayer w Halo Infinite będzie dostępny za darmo. Co więcej, w grze na konsoli Xbox Series X doświadczymy nawet 120 klatek na sekundę.

Aktualizacja

Nie trzeba było długo czekać na oficjalne stanowisko firmy Microsoft i studia 343 Industries w sprawie doniesień o darmowym trybie multiplayer w Halo Infinite oraz nawet 120 FPS na Xbox Series X. Wszystko to jest prawdą i zostało potwierdzone.

Wiadomość oryginalna

Halo Infinite z darmowym trybem multi i nawet 120 FPS na Xbox Series X [Aktualizacja] - ilustracja #1
Halo Infinite może mieć darmowy tryb multiplayer.

W sieci pojawiły się doniesienia twierdzące, że tryb multiplayer w nadchodzącym kosmicznym FPS-ie od Microsoftu – Halo Infinite – będzie zupełnie darmowy. Takowa informacja ukazała się pierwotnie na łamach internetowej witryny irlandzkiego sklepu Smyths Toys w ofercie dotyczącej Xboksa Series X. Omawiana część oferty oczywiście została już usunięta, ale zachowały się screeny opisu, w którym wyraźnie zaznaczono, że tryb sieciowy w Halo Infinite dostępny będzie w modelu free-to-play. Zobaczcie zresztą sami.

Co ciekawe, w udostępnionej informacji pojawiła się również wzmianka o tym, że produkcja na konsolach Xbox Series X będzie chodzić nawet w 120 klatkach na sekundę. I chociaż żadnej z tych informacji nie można uznać za coś oficjalnego, to warto zaznaczyć, że potwierdziło je kilku branżowych insiderów, w tym Klobrille, który zdradził również, że w najnowszym Halo znajdzie się także coś w rodzaju przepustki bitewnej oraz elementy kustomizacji zupełnie nowe dla tej serii gier. Klobrille zaznaczył jednak, że informacja o 120 FPS dotyczy przede wszystkim standardowego trybu Arena.

Przypomnijmy, że Halo Infinite zadebiutuje pod koniec tego roku na pecetach oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X. Produkcja dostępna będzie również dla posiadaczy abonamentu Xbox Game Pass. Na ostatnim pokazie Xbox Game Showcase mieliśmy zobaczyć obszerny gameplay z gry, który spotkał się z dość chłodnym przyjęciem ze strony graczy.