Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lipca 2020, 18:12

autor: Adrian Werner

Pierwszy gameplay z Halo Infinite

Prezentację Xbox Games Showcase otworzył obszerny gameplay z Halo Infinite. To pierwszy zapis rozgrywki z tego projektu, który został udostępniony publicznie.

Jednym z najbardziej wyczekiwanych gier pokazu Xbox Games Showcase było Halo Infinite. Produkcja została co prawda zapowiedziana dwa lata temu, ale autorzy uparcie nie wypuszczali żadnych materiałów z rozgrywką. Na dzisiejszej prezentacji wreszcie uległo to zmianie.

Udostępniono obszerny gameplay z dema, które zaczęło się od awaryjnego lądowania na powierzchni pierścienia Halo. Filmik pokazywał m.in. eksplorację, walkę oraz jazdę warthogiem. Mogliśmy zobaczyć również w akcji linkę z hakiem, pozwalająca m.in. szybko skracać dystans do wrogów czy docierać do niedostępnych w inny sposób miejsc.

Równolegle z pokazem potwierdzono, że w grze powróci Forge, czyli tryb służący do tworzenia fanowskich map. Wypuszczono także krótki zwiastun fabularny, koncentrujący się na konstruowaniu zbroi Master Chiefa.

Przypomnijmy, że Halo Infinite zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i Xbox Series X. Gra dostępna będzie również w ramach abonamentu Xbox Game Pass. Premiera nastąpi pod koniec tego roku.

  1. Oglądaj z nami konferencję Microsoftu na targach E3
  2. Oficjalna strona internetowa cyklu Halo