Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lutego 2020, 20:48

Star Citizen - porównanie prawdziwych aktorów Squadron 42 z wirtualnymi wersjami

Fanowska grupa Star Citizen France udostępniła klip prezentujący obsadę Squadron 42. Na 6-minutowym filmiku widzimy porównanie aktorów do bohaterów, w których wcielają się w grze. Wśród członków obsady znajdziemy między innymi Henry’ego Cavilla, Gary’ego Oldmana oraz Gillian Anderson.

Tak w kosmicznym wydaniu prezentuje się Henry Cavill. - Star Citizen - porównanie prawdziwych aktorów Squadron 42 z wirtualnymi wersjami - wiadomość - 2020-02-11
Tak w kosmicznym wydaniu prezentuje się Henry Cavill.

Na fanowskim kanale Star Citizen France w serwisie YouTube pojawił się nowy film związany ze Squadron 42. 6-minutowe wideo skupia się na porównaniu bohaterów pojawiających się w tytule do odgrywających ich aktorów. Zaprezentowane materiały wyraźnie podkreślają realizm oprawy graficznej.

Na filmie widzimy pokaźną obsadę, wśród której znalazło się kilka rozpoznawalnych nazwisk. Wśród nich wyróżnić można między innymi Gillian Anderson, Marka Hamilla, Henry’ego Cavilla, Gary’ego Oldmana oraz Liama Cunninghama.

Warto wspomnieć, że Squadron 42 to produkcja, która pierwotnie miała stanowić moduł single player Star Citizena. Z czasem projekt rozrósł się do tego stopnia, że twórcy z Cloud Imperium Games zdecydowali się uczynić z niego osobny produkt. Mimo to obie gry bazują na tym samym silniku – Lumberyard Engine. Beta-testy tytułu mają ruszyć w trzecim kwartale tego roku. Data premiery pełnej wersji natomiast nadal pozostaje nieznana.