Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 14 listopada 2018, 10:46

autor: Czarny Wilk

Gwiazda Gry o tron negocjuje główną rolę w Star Wars: The Mandalorian

Docierają do nas kolejne doniesienia o pierwszym aktorskim serialu osadzonym w uniwersum Gwiezdnych wojen. Według najnowszych informacji istnieją spore szanse, że główną rolę zagra w nim Pedro Pascal.

Poznaliśmy nazwisko aktora, który prawdopodobnie zagra główną rolę w The Mandalorian, pierwszym aktorskim serialu osadzonym w uniwersum Gwiezdnych wojen. Jak informuje serwis Variety, przy dobrych wiatrach tytułowego przedstawiciela wojowniczego ludu z planety Mandalora zagra doskonale znany fanom Gry o Tron i Narcosa Pedro Pascal. Aktualnie trwają negocjacje między aktorem a twórcami nowego gwiezdnowojennego projektu.

Od Gry o tron do Gwiezdnych wojen – kariera Pedro Pascala w ostatnich latach nabrała rozpędu. - Gwiazda Gry o tron negocjuje główną rolę w Star Wars: The Mandalorian - wiadomość - 2018-11-14
Od Gry o tron do Gwiezdnych wojen – kariera Pedro Pascala w ostatnich latach nabrała rozpędu.

Przypominamy, że zgodnie z opublikowanymi miesiąc temu przez scenarzystę i producenta serialu Jona Favreau informacjami, akcja projektu rozegra się po upadku Imperium i przed narodzinami Najwyższego Porządku. Główny bohater będzie samotnym strzelcem działającym w odległych rejonach galaktyki, do których nie sięga prawo Nowej Republiki.

Pedro Pascal na szersze wody wypłynął dzięki świetnie przyjętym rolom w Game of Thrones i Narcosie, ale jego dorobek aktorski wykracza poza te dwa popularne seriale. W ostatnich latach mogliśmy oglądać go również w filmach Kingsman: Złoty krąg, Wielki Mur, Bez litości 2, a w przyszłym roku wystąpi w kontynuacji Wonder Woman.

Za kamerą pilotowego epizodu The Mandalorian stanie Dave Filoni (Gwiezdne wojny: Wojny klonów), pozostałe odcinki stworzą zaś Taika Waititi (Thor: Ragnarok), Rick Famuyiwa (Dope), Deborah Chow (Jessica Jones) oraz Bryce Dallas Howard (Solemates). Data premiery serialu nie jest jeszcze znana, choć prawdopodobna wydaje się druga połowa przyszłego roku. Produkcja będzie dostępna na platformie VoD Disneya, której debiutu możemy spodziewać się również w 2019 roku.

  1. Oficjalna strona Gwiezdnych wojen
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.