Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 kwietnia 2019, 12:05

autor: Aquma

Gwiazda Game of Thrones w parodii The Division 2

Kit Harington, czyli Jon Snow z Gry o tron, zagrał w filmiku Saturday Night Live, który parodiuje strzelankę The Division 2. Aktor wcielił się w bohatera niezależnego zawracającego głowę graczowi.

SNL parodiuje The Division 2. - Gwiazda Game Of Thrones w parodii The Division 2 - wiadomość - 2019-04-08
SNL parodiuje The Division 2.

Kit Harington – znany z roli Jona Snowa w popularnym serialu Gra o tron – zagrał w filmiku Saturday Night Live (SNL) parodiującym stereotypy w grach wideo. Aktor wciela się w bohatera niezależnego, który uporczywie zawraca graczowi głowę i męczy go kolejnymi dialogami, skutecznie odciągając od prób podjęcia walki z zombie zagrażającymi kompleksowi.

Zabawny materiał jest wyraźnie inspirowany sieciową strzelanką Tom Clancy's The Division 2 – zarówno pod względem klimatu, jak i pokazywanych problemów. Warto odnotować, że w niedawnej aktualizacji twórcy ograniczyli nieco częstotliwość krzyczenia na protagonistę przez bohaterów niezależnych, co było spowodowane narzekaniem graczy na ten aspekt produkcji.

Jak uważacie, czy problemy ukazane w parodii SNL są prawdziwe? Macie czasem wrażenie, że gra próbuje odciągnąć Was od akcji i zamęczyć nudnymi dialogami?

Przypominamy też, że Kit Harington powróci na ekrany naszych telewizorów 15 kwietnia – wraz z premierowym odcinkiem ostatniego sezonu Gry o tron.

  1. SNL – strona oficjalna
  2. Tom Clancy’s The Division 2 – strona oficjalna