Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 9 września 2020, 21:42

autor: Entelarmer

Razer prezentuje gumę do żucia zwiększającą koncentrację w grze

Firma Razer zaprezentowała swój najnowszy produkt: gumę do żucia Respawn. Ma ona pomagać zachować koncentrację oraz sprawność umysłową w trakcie gry.

Razer prezentuję gumę do żucia zwiększającą koncentrację w grze - ilustracja #1
Guma do żucia jako środek zapewniający przewagę w grze? Czemu nie?

Rynek gier wideo dawno przestał być niszą i – jak to z każdym dużym biznesem bywa – firmy prześcigają się w dostarczaniu graczom niezbędnych, ciekawych lub dziwnych produktów. Nieobce jest to Razerowi, który zaprezentował… e-sportową gumę do żucia. Respawn powstało we współpracy z firmą 5 Gum i jest dostępne w trzech smakach: miętowym, tropikalnym oraz arbuzowo-granatowym. Paczka zawierająca 15 pasków kosztuje 2,99 dolara (około 11 złotych), zaś pudełko z 10 paczkami to wydatek 27,99 dol. (ok. 105 zł). Zakupu możemy dokonać albo przez oficjalną stronę Razera, albo przez sklep Amazon.

To nie pierwszy nietypowy produkt z katalogu Razera. Firma ma na swoim koncie nie tylko liczne peryferia dla graczy, ale też napój energetyczny, automat z maseczkami oraz… toster. Pomijając drugie z tych przedsięwzięć, da się dostrzec pewien związek owych „akcesoriów” z graniem. W tym przypadku producent podaje, że Respawn powstało z myślą o zapotrzebowaniu na „jedzenie i napoje […] pomagające zachować koncentrację i sprawność umysłową w trakcie gry” (via BusinessWire). Wierzymy na słowo.