Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lipca 2016, 11:36

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Guild Wars 2 doczekało się trzeciego sezonu Living World

Popularne MMORPG Guild Wars 2 od studia ArenaNet zostało wczoraj zaktualizowane o trzeci sezon Living World, w którym pojawił się pierwszy akt nowej kampanii, kolejne Fractals of the Mists czy też mapa PvP Revenge of the Capricorn.

Studio ArenaNet udostępniło pierwszy epizod trzeciego sezonu Living World dla gry Guild Wars 2. Jego główną atrakcją jest kolejny rozdział historii, zatytułowany Out of the Shadows. Mordremoth został pokonany i wszyscy cieszą się ze zwycięstwa, ale świętowanie nie trwa długo, gdyż Tyria ponownie staje w obliczu zagrożenia, któremu będziemy musieli stawić czoła. Ponadto pojawiło się nowe Fractals of the Mists, gdzie musimy zbadać Chaos Isles (Wyspy Chaosu), na których Dessa zaczęła odnotowywać nadzwyczajną aktywność. Deweloperzy wprowadzili również Revenge of the Capricorn – nową mapę PvP, pozwalającą stawić czoła nie tylko innym graczom, ale także bezstronnemu, nawiedzonemu żaglowcowi Capricorn. Z pozostałych nowinek warto wspomnieć o:

  • usprawnieniach związanych z PvP i interfejsem użytkownika (m.in. markery dla szybkiej komunikacji i standardowe modele graczy w zabawie nierankingowej);
  • udoskonalone Fractals of the Mists (Snowblind oraz Swampland);
  • zmiany w umiejętnościach oraz balansie.
Guild Wars 2 doczekało się trzeciego sezonu Living World - ilustracja #1

Guild Wars 2 debiutowało w 2012 roku, jako płatna gra MMORPG, która nie wymagała opłacania abonamentu. Od dłuższego czasu produkcja dostępna jest w modelu free-to-play, ale wiążą się z nim pewne niedogodności, np. mniej slotów na postacie i ekwipunek. Można się ich pozbyć inwestując w wersję z dodatkiem Heart of Thorns. Obecnie da się go nabyć w promocyjnej cenie 22,49 euro (około 98 zł), ale oferta będzie ważna jeszcze tylko przez kilka godzin.

Guild Wars 2 – bohaterowie nie mają czasu na świętowanie, gdyż nadciąga nowe niebezpieczeństwo. - Guild Wars 2 doczekało się trzeciego sezonu Living World - wiadomość - 2016-07-27
Guild Wars 2 – bohaterowie nie mają czasu na świętowanie, gdyż nadciąga nowe niebezpieczeństwo.