Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 16 maja 2019, 20:28

autor: "Vergil"

Guacamelee! Super Turbo Championship Edition za darmo w Humble Store

Humble Store udostępnia za darmo następny tytuł. Tym razem padło na grę Guacamelee! Super Turbo Championship Edition, na której dodanie do swojej biblioteki mamy niespełna trzy doby.

Kolejna produkcja z oferty Humble Store została udostępniona za darmo. Mowa o grze Guacamelee! Super Turbo Championship Edition, czyli przepełnionej humorem platformówce akcji utrzymanej w konwencji metroidvanii. By dodać ją do swojej biblioteki należy udać się pod ten adres i po zalogowaniu na swoje konto umieścić ją w koszyku (oraz zapisać się do newslettera, jeśli jeszcze nie mamy tego za sobą). Dalej nie pozostaje nam nic innego, jak sfinalizować transakcję, a następnie aktywować produkt na Steamie przy pomocy otrzymanego kodu. Warto się z tym pospieszyć, gdyż promocja potrwa przez niespełna trzy doby.

Guacamelee! Super Turbo Championship Edition wyróżnia się na tle innych gier tego typu przede wszystkim za sprawą oryginalnej oprawy graficznej. - Guacamelee! Super Turbo Championship Edition za darmo w Humble Store - wiadomość - 2019-05-16
Guacamelee! Super Turbo Championship Edition wyróżnia się na tle innych gier tego typu przede wszystkim za sprawą oryginalnej oprawy graficznej.

Przypomnijmy, że Guacamelee! Super Turbo Championship Edition to najbogatsza edycja gry Guacamelee!, którą rozszerzono o całą dodatkową zawartość stworzoną z myślą o pierwowzorze; poza tym autorzy pochylili się nad oprawą graficzną, podnosząc rozdzielczość tekstur oraz poprawiając efekty cząsteczkowe. Produkcja pozwala nam się wcielić w Juana Aguacate, którego zadaniem jest uratowanie córki El Presidente z rąk złowrogiego Carlosa Calaki. Będący luchadorem bohater przemierza więc nieliniowe etapy, omijając wszechobecne przeszkody (co często wymaga przenoszenia się do alternatywnych wymiarów), eliminując zastępy przeciwników, a także wykonując zadania zlecane przez napotkane postacie. Warto odnotować, że tytuł można ukończyć zarówno w pojedynkę, jak i w trybie współpracy.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Guacamelee! Super Turbo Championship Edition
  2. Guacamelee! Super Turbo Championship Edition za darmo w Humble Store