Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 maja 2021, 12:53

GTA: Wisła Płock podbija Internet

Piłkarski klub Wisła Płock postanowił w żartobliwy sposób poinformować swoich kibiców o przedłużeniu umowy z jednym z zawodników. Podpisanie kontraktu uwieczniono na filmie, który parodiuje kultowe GTA: San Andreas.

Informacja o przedłużeniu kontraktu przez jednego z zawodników klubu polskiej Ekstraklasy to nie jest to, czego moglibyście się spodziewać na łamach naszego serwisu. A jednak, Wisła Płock postanowiła puścić oko do graczy pośród swoich kibiców, nawiązując do kultowego GTA: San Andreas. Włodarze klubu przedłużyli kontrakt z Piotrem Tomasikiem - obrońcą, występującym w ich barwach od 2019 roku. Ten wystąpił w krótkim filmie, parodiującym rozgrywkę wyżej wymienionej odsłony serii Grand Theft Auto. Nie zabrakło charakterystycznych, sztywnych animacji postaci, wizyty w sklepie z ubraniami, a nawet klasycznego wyrzucenia kierowcy z jego własnego pojazdu.

Trzeba przyznać, że ilość detali, o które zadbał zespół przygotowujący GTA: Wisła Płock jest godna podziwu. Aktorów należy pochwalić za wierne oddanie kanciastych animacji, które wyglądają jak żywcem wyjęte z 2004 roku. Ekipie z Wisły Płock gratulujemy pomysłu i poczucia humoru, a Piotrowi Tomasikowi życzymy wielu sukcesów, zarówno na płaszczyźnie sportowej, jak i gamingowej.