Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lipca 2016, 09:43

GTA V, Doom, Wiedźmin 3 - wielka trójca na czołowych lokatach. Top 10 Steam (26 czerwca - 2 lipca)

Tytuł newsa mówi w zasadzie wszystko. Letnia wyprzedaż gier na Steamie udowadnia, że jeszcze nie wszyscy zainteresowani zdołali zagrać w te głośne gry. Najlepsze w swojej kategorii, warto więc rozsupłać sakiewkę nieco szerzej. Podobna okazja może trafić się dopiero jesienią.

Letnia wyprzedaż na Steamie trwa w najlepsze. Z obserwacji listy bestsellerów łatwo wysnuć wniosek, że gracze preferują uznane marki. Grand Theft Auto V, Doom i Wiedźmin 3: Dziki Gon to w obecnej chwili najlepsze tytuły w reprezentowanych przez siebie gatunkach i niewątpliwie warto skorzystać z okazji. W poprzednim notowaniu w pierwszej dziesiątce po raz pierwszy pojawiło się Dead by Daylight, które i tym razem znalazło się wysoko, ciesząc się dość pozytywnym odbiorem. Warto zauważyć, że to druga gra w niniejszym zestawieniu, w której możemy pobiegać za znajomymi z włączoną piłą spalinową… Drugą połowę listy także opanowały znane i lubiane marki. Może poza Rocket League, które dzięki udanemu pomysłowi i jego świetnemu wykonaniu jest na najlepszej drodze do postawienia w przyszłości obok tytułu także jakiejś cyfry. Notabene RL formalnie jest sequelem gry Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars, ale skrócenie nazwy zamiast dodawania iteracji było chyba lepszym pomysłem.

1.

Grand Theft Auto V

2.

DOOM

3.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

4.

ARK: Survival Evolved

5.

Dead by Daylight

6.

Counter-Strike: Global Offensive

7.

Fallout 4

8.

Rocket League

9.

Rise of the Tomb Raider

10.

ArmA III

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.