Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 września 2021, 18:07

GTA: The Trilogy - The Definitive Edition pojawiło się na liście ratingowej w Korei

Remaster trylogii Grand Theft Auto najwyraźniej rzeczywiście powstaje. Wskazuje na to ocena koreańskiej organizacji odpowiadającej za klasyfikację wiekową gier.

W SKRÓCIE:
  • Koreańska organizacja ratingowa oceniła Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition.
  • Wpisuje się to we wcześniejsze plotki dotyczące remastera trylogii GTA.
  • Niestety na stronie nie zamieszczono daty premiery produkcji.

W sieci od jakiegoś czasu pojawiają się plotki na temat remastera trylogii GTA, w której skład miałaby wchodzić trzecia odsłona cyklu oraz Vice City i San Andreas. Do tej pory trudno było jednak ocenić, czy rzeczywiście powinniśmy im wierzyć. Teraz możemy być prawie pewni, że odświeżone wersje wspomnianych gier naprawdę powstają.

Plotki nabrały wiarygodności dzięki koreańskiej organizacji odpowiedzialnej za klasyfikację wiekową gier komputerowych. Na stronie (via PC Gamer) Game Rating and Administration Committee pojawiła się bowiem ocena produkcji o tytule Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition. Została ona sklasyfikowana jako przeznaczona jedynie dla dorosłych odbiorców.

Niestety nie zamieszczono tam żadnych dodatkowych informacji na temat gry. Nie znamy daty jej premiery. Nie wskazano również, na jakich platformach ma zadebiutować. Fakt, że pojawiła się na stronie organizacji, może jednak oznaczać, iż niedługo doczekamy się oficjalnej zapowiedzi remastera.

Według pojawiających się wcześniej w sieci plotek, odświeżona wersja trylogii powstaje przy użyciu technologii Unreal Engine. Za jej produkcję odpowiadać ma z kolei Rockstar Dundee, czyli szwedzki oddział twórców GTA. Według przecieków miała ona zadebiutować na rynku jeszcze w ubiegłym roku, pandemia COVID-19 sprawiła jednak, że prace uległy znacznemu opóźnieniu.