Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 marca 2019, 12:52

autor: aadamus

GTA Online z możliwością edycji tras w trybie Arena Wars

Końcówka lutego przyniosła kolejną aktualizację do GTA Online. Tym razem Rockstar postanowił zwiększyć liczbę dostępnych tras dla wyścigów RC Bandito oraz dodać edytor tras dla zawodów Arena Wars.

Rockstar nie przestaje wspierać GTA Online. Wczoraj pojawiła się nowa zawartość rozszerzająca wcześniej zaimplementowane aktywności. Zwiększono liczbę torów dostępnych w trybie miniaturowych wyścigów RC Bandito oraz dodano edytor umożliwiający tworzenie własnych tras na specjalnie przygotowanych arenach dla opcji Arena Wojny.

Tryb Arena Wojny doczekał się własnego edytora tras. - GTA Online z możliwością edycji tras w trybie Arena Wars  - wiadomość - 2019-03-01
Tryb Arena Wojny doczekał się własnego edytora tras.

Nowe trasy wyścigów RC Bandito

Miniaturowe wyścigi wzbogacone zostały o siedem nowych tras, które zlokalizowano zarówno w Los Santos, jak i na terenie hrabstwa Blaine. Ponadto w ramach premii dla graczy, w dniach 6-15 marca wszystkie wyścigi RC Bandito, podobnie jak misje od kontaktów, zadania kaskaderskie i gonitwa (remiks), będą dawały podwójną ilość GTA$ oraz RP.

Kreator Areny Wojny

Natomiast Arena Wojny otrzymała rozbudowany edytor, w którym gracze mogą tworzyć własne wyścigi na przygotowanych przez twórców arenach. Do ich dyspozycji oddano szereg obiektów takich jak rampy czy oświetlenie, które pozwalają na kreowanie różnorodnych tras. Dostępne elementy zostały podzielone na trzy style: szok przyszłości, apokalipsa oraz koszmar. Dodatkowo możemy zdefiniować szereg parametrów wyścigów, takich jak typ wyścigu, liczba uczestników oraz rodzaje pojazdów mogących brać udział w zawodach.

Ostatnią nowością jest możliwość wykorzystania pojazdów z aktualizacji Życie po godzinach w innych trybach rozgrywki.

Przypomnieć warto, że GTA Online jest sieciowym dodatkiem do GTA V. Zadebiutował on w październiku 2013 roku. Szybko zdobył popularność i stał się czymś więcej niż sieciowym komponentem. Skutkiem tego są stałe aktualizacje i ciągle pojawiająca się nowa zawartość.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Grand Theft Auto Online

Grand Theft Auto Online