Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 1 marca 2019, 13:25

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Niesamowicie wyrównany finał w turnieju Rocket League

W drugim w tym sezonie turnieju Rocket League zdecydowanie nie zabrakło emocji. Finał był niezwykle zacięty i zakończył się wynikiem 3:2 dla nowych mistrzów. Zobacz wyniki wszystkich spotkań i obejrzyj pełną relację.

Niesamowicie wyrównany finał w turnieju Rocket League - ilustracja #1

Drugi w tym sezonie turniej Rocket League za nami. Tym razem powrócili wielcy nieobecni poprzednich zawodów, czyli Patrkick i Kublik. Zgodnie z przewidywania, ich drużyna „Koma Polish Gaming” dotarła do finału rozgrywek, gładko pokonując kolejnych rywali. W finale duet trafił jednak na godnych siebie przeciwników. Zespół BTRS z Niseronem i Bruzem w składzie nam zadbał o jeden z najbardziej wyrównanych pojedynków na szczycie, pokonując faworyzowanych rywali 3:2 i zgarniając dwie pary słuchawek SteelSeries Arctis 5. Gratulujemy! Zapraszamy też na kolejny turniej Rocketa już pod koniec marca.

Niesamowicie wyrównany finał w turnieju Rocket League - ilustracja #2

Więcej turniejów, informacji na temat rankingu i rejestracji znajdziesz na stronie friendlyfire.pl.

Pełną drabinkę turnieju możecie znaleźć tutaj, a aktualny ranking Friendly Fire i relację z turnieju umieszczamy poniżej.

Niesamowicie wyrównany finał w turnieju Rocket League - ilustracja #3

Ranking Friendly Fire – 1 marca

Niesamowicie wyrównany finał w turnieju Rocket League - ilustracja #4
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.