Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2016, 11:25

autor: Makek

GTA 5 Redux – kolejny zwiastun modyfikacji Grand Theft Auto V

Na niecały miesiąc przed premierą modyfikacji GTA 5 Redux udostępniono kolejny jej zwiastun. Trailer prezentuje graficzne możliwości moda, który ulepsza oprawę wizualną Grand Theft Auto V, dodając m.in. tekstury w rozdzielczości 4K.

Wielkimi krokami zbliża się premiera GTA 5 Redux – modyfikacji do Grand Theft Auto V, która zaoferuje znacznie ulepszoną grafikę w ostatniej produkcji studia Rockstar Games. Mod autorstwa Josha Romito doczekał się już wielu przedpremierowych zwiastunów, na których mogliśmy podziwiać Los Santos pokryte imponującymi teksturami w rozdzielczości 4K i nie inaczej jest z najnowszym trailerem, który możecie obejrzeć poniżej.

Przypomnijmy, że o GTA 5 Redux po raz pierwszy usłyszeliśmy pod koniec marca tego roku, kiedy Josh Romito oficjalnie zapowiedział pojawienie się nowej graficznej modyfikacji do GTA V. Nie był to jednak pierwszy tego typu mod jego autorstwa – wcześniej pracował on już przy The Pinnacle of V, który także upiększał oprawę wizualną Grand Theft Auto V, jednak z powodu naruszenia praw autorskich, prace nad nim musiały zostać wstrzymane.

Pełna lista zmian, jakie oferuje GTA 5 Redux, jest ogromna i możecie ją sprawdzić w tym miejscu. Do najważniejszych aspektów należy zaliczyć przebudowany od zera system pogodowy, wprowadzenie opcji ReShade oraz całkowicie nowe tekstury w rozdzielczości 4K i efekty specjalne. Warto wspomnieć, że mod poprawi także kilka elementów związanych z samą mechaniką rozgrywki (m.in. zmodyfikowane zachowanie policji czy szczegółowe dopracowanie samochodów i modelu jazdy).

Oprócz strony wizualnej, GTA 5 Redux poprawia także niektóre aspekty mechaniki rogrywki w GTA V. - GTA 5 Redux – kolejny zwiastun modyfikacji Grand Theft Auto V - wiadomość - 2016-08-18
Oprócz strony wizualnej, GTA 5 Redux poprawia także niektóre aspekty mechaniki rogrywki w GTA V.

Premiera GTA 5 Redux zaplanowana jest na 16 września bieżącego roku. Pierwotnie mod miał pojawić się 26 sierpnia, jednak autor modyfikacji przesunął premierę z powodu wykradnięcia cennych danych (szczegóły znajdziecie w tym miejscu). Po więcej informacji odsyłamy Was na oficjalną stronę internetową GTA 5 Redux.