Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2022, 13:59

autor: Miriam "mokosh" Moszczyńska

GTA 5 po latach dalej zaskakuje, gracz odkrył ciekawy detal

Gracze GTA 5 wciąż odkrywają szczegóły w grze. Tym razem w oczy rzucił się policjant, który postanowił patrolować ulicę z całkiem niekonwencjonalnego miejsca.

GTA 5 wciąż potrafi zaskoczyć graczy. Jeden z nich pochwalił się odkryciem policjanta, który z ubocza patrolował drogę. Szansa na spotkanie funkcjonariusza właśnie w tym miejscu jest raczej niska, choć to nie jedyna ciekawostka.

Dziwne miejsce na patrol

Technical-Ad1059 zauważył funkcjonariusza niedaleko mostu Senora Freeway. Choć na pierwszy rzut oka wydaje się, że patroluje on ulicę, to bardziej wygląda na to, że obserwuje on niebo przez lornetkę. Niemniej miejsce, w którym pojawił się policjant, wydaje się nieco dziwne.

GTA 5 po latach dalej zaskakuje, gracz odkrył ciekawy detal - ilustracja #1

Źródło: Reddit

Trochę kłopotliwe miejsce dla tego motocykla. Ale szczerze mówiąc, myślę sobie „tak, to realistyczne, gliny zawsze chowają się za krzakiem lub czymś innym żeby stać z radarem” lol – skomentował rdparty.

Gdzie jeszcze pojawiają się policjanci?

Jednostki policji na motorach można spotkać również niedaleko Paleto Bay. Czasami pojawiają się również w Easter Highway, gdzie zatrzymują samochód.

Na tym się jednak nie kończy, ponieważ A_Guy_Named_Matthew wymienił jeszcze cztery inne lokacje, w których od czasu do czasu pojawiają się patrole policji.

  1. Okolice Chumash – mogą pojawić się tam dwa samochody LSPD i LSSD, obserwujące ruch drogowy.
  2. Naprzeciwko rzeki w Fort Zancudo – samochód szeryfa (LSSD) również stojący na straży ruchu.
  3. Route 68 – samochód szeryfa (LSSD) obserwujący pobliskie więzienie.
  4. W Los Santos, niedaleko Madrazos Mansion – policyjny samochód patroluje drogi prowadzące do miasta.

Dodatkowo czasami pojawia się nieoznakowany patrol niedaleko klubu Vanilla Unicorn. Detale wydanej dziewięć lat temu gry wciąż wywołują u graczy zachwyt i tak na dobrą sprawę, nie ma co się temu dziwić. W końcu Rockstar naprawdę potrafi pokazać klasę, kiedy chodzi o szczegółowość, co widać również na przykładzie Red Dead Redemption 2.

  1. GTA 5 – poradnik do gry
  2. Niesamowite szczegóły Grand Theft Auto V – gra dopieszczona jak żadna inna