Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 maja 2020, 10:07

autor: Aquma

GTA 5 Online – pistolety za darmo przez tydzień

W GTA Online rozpoczęła się tygodniowa promocja, w ramach której twórcy oferują za darmo pistolety. Podwojono też Research Speed i nagrody otrzymywane za wykonywanie kilku rodzajów misji.

GTA 5 Online – pistolety za darmo przez tydzień - ilustracja #1
Darmowa broń w darmowym GTA Online. Czego chcieć więcej?

Twórcy GTA Online – trybu sieciowego GTA 5poinformowali o rozpoczęciu promocji, w ramach której w grze przez najbliższy tydzień (tzw. Sidearm Week) będą rozdawane darmowe pistolety. By zdobyć nową broń, wystarczy wybrać się do najbliższego sklepu Ammu-Nation. Akcja zakończy się 21 maja.

Dodatkowo w promocyjnych cenach można obecnie nabyć sporo pojazdów, takich jak Progen Emerus (-30%), HVY Nightshark (-30%), Överflöd Entity XXR (-40%) czy Karin Sultan RS (również – 40%). Podwojono też tzw. Research Speed oraz nagrody z linii misji Bunker Series, a także zadań typu Gunrunning Sell. Akcja może stanowić dodatkową zachętę do sięgnięcia po flagowy tytuł studia Rockstar Games, szczególnie że zbiega się w czasie z promocją, w ramach której można zdobyć darmową kopię omawianej gry na platformie Epic Games Store.

Co ciekawe, promocja nie spodobała się niektórym użytkownikom, którzy wcześniej wydali na te same „zabawki” swoje ciężko zarobione (wirtualne) pieniądze.

  1. GTA Online – strona oficjalna
  2. GTA Online – poradnik
  3. Recenzja gry Grand Theft Auto Online - multiplayer z potencjałem