Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 6 marca 2020, 11:54

autor: Redakcja GRYOnline.pl

GRYOnline.pl organizuje Strefę Gier Video na Pyrkonie 2020

Dziś możemy już oficjalnie ogłosić, że GOL został Strategicznym Partnerem Pyrkonu i fani elektronicznej rozrywki będą mogli odwiedzić organizowaną przez nas Strefę Gier Video na festiwalu, który odbędzie się w Poznaniu w dniach 8–10 maja.

Do zobaczenia na Pyrkonie! - GRYOnline.pl organizuje Strefę Gier Video na Pyrkonie 2020 - wiadomość - 2020-03-06
Do zobaczenia na Pyrkonie!
W SKRÓCIE:
  1. zostaliśmy Strategicznym Partnerem Festiwalu Fantastyki Pyrkon i zorganizujemy na nim Strefę Gier Video;
  2. impreza odbędzie się w Poznaniu w dniach 8–10 maja;
  3. z uwagi na ogrom pracy, którą wkładamy w festiwal, tegoroczne GRYOffline zorganizujemy równolegle z Pyrkonem (szczegóły wkrótce);
  4. bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze i mamy w zanadrzu alternatywny plan działania na wypadek, gdyby koronawirus pokrzyżował nam szyki.

Jeśli uważnie śledzicie naszą działalność, zauważyliście, że redakcja od dłuższego czasu udziela się w różnych „offline’owych” wydarzeniach. Możecie nas regularnie spotkać na krakowskich Digital Dragons, mieliśmy swoje własne stoisko na WGW i pomagaliśmy m.in. przy Cracow Game Days.

W tym roku postanowiliśmy pójść o krok dalej i rozpoczęliśmy współpracę z poznańskim Pyrkonem nad halą po brzegi wypełnioną tym, czym zajmujemy się na co dzień: Wiedźminem grami wideo. Organizatorzy dbają o bloki filmowe, naukowe, komiksowe i fantastyczne, a my w całości poświęcamy się przygotowaniu jak najlepszej Strefy Gier Video, którą w dniach 8–10 maja będziecie mogli odwiedzić i – mamy nadzieję – dobrze się w niej bawić.

Strefa Gier Video na Pyrkonie

Czym jest Strefa Gier Video? To 4000 m2 hali pełnej gier, mocnego sprzętu i aktywności, w których będziecie mogli wziąć udział. Przez trzy dni w Poznaniu będziemy oferować Wam pokazy nadchodzących gier i rozmowy z ciekawymi gośćmi, którzy cały czas przewijać się będą przez naszą scenę. Nie obędzie się również bez paneli dyskusyjnych z udziałem redakcji, więc jeśli chcecie nas zapytać o cokolwiek, to nie będzie ku temu lepszej okazji! Wszystkich tych, którzy z jakiegoś powodu nie będą mogli dotrzeć na miejsce, będziemy gorąco zachęcać, by śledzili livestreamy z każdego dnia programu na naszej scenie.

W związku z aktywnym zaangażowaniem w Pyrkon i poświęceniem masy pracy na Strefę Gier Video postanowiliśmy, że najlepszą decyzją będzie jednoczesne zorganizowanie GRYOffline w ramach Pyrkonu, ale o szczegółach naszego corocznego pikniku poinformujemy Was w osobnej wiadomości, już za kilka dni (a jest o czym mówić!).

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Z naszą ekipą żaden wirus nie ma szans! - GRYOnline.pl organizuje Strefę Gier Video na Pyrkonie 2020 - wiadomość - 2020-03-06
Z naszą ekipą żaden wirus nie ma szans!

Pozostaje jeszcze najważniejsza kwestia – bezpieczeństwo. Aktualna sytuacja spowodowana przez koronawirusa jest bardzo poważna i mamy ją na uwadze na każdym etapie planowania naszego udziału w Pyrkonie – szczególnie w obliczu przekładania bądź drastycznego ograniczania imprez takich jak IEM, GDC czy poznański Motor Show. GRY-OnLine S.A. jest oficjalnie współorganizatorem Pyrkonu i zdrowie wszystkich uczestników jest dla nas najważniejsze, więc dokładamy wszelkich starań, by upewnić się, że żaden z naszych gości nie będzie niepotrzebnie narażony na niebezpieczeństwo.

Jednocześnie zapewniamy Was, że jeśli z jakiegoś powodu Pyrkon miałby nie odbyć się w majowym terminie, mamy już alternatywny plan działania, który w razie potrzeby będziemy wprowadzać w życie. W tym momencie uważamy, że poznańska impreza w dniach 8–10 maja jest możliwa do zorganizowania w bezpiecznych warunkach, ale nie bagatelizujemy sytuacji i Wasze zdrowie, a także zdrowie naszych pracowników, jest dla nas priorytetem.

  1. Oficjalna strona Festiwalu Fantastyki Pyrkon