Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 20 stycznia 2018, 09:55

autor: Adrian Werner

GRYOnline.pl dla WOŚP - podsumowanie akcji

W tym roku po raz 14. GRYOnline.pl zagrało razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Zorganizowane przez nas akcje dobiegły już końca i wiemy już, ile będziemy mogli przekazać fundacji dzięki wykupionym przez Was abonamentom Premium.

Był to czternasty Finał, podczas którego wsparliśmy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. - GRYOnline.pl dla WOŚP - podsumowanie akcji - wiadomość - 2018-01-22
Był to czternasty Finał, podczas którego wsparliśmy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

W tym roku GRYOnline.pl po raz czternasty wzięło udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Czas na podsumowanie naszej akcji. Zgodnie z obietnicami wesprzemy akcję całością zysków za wykupione 14 stycznia abonamenty Premium, co dotyczy zarówno nowych subskrypcji, jak i ich przedłużeń. W sumie z tych źródeł na szczytny cel przekażemy 1752,54 zł (netto).

Ponadto dobiegły już końca wszystkie nasze aukcje w serwisie Allegro.pl, więc warto podsumować ich wyniki.

Wyniki końcowe aukcji na Allegro.pl:

  1. Pamiątkowy plakat redakcji GRYOnline.pl i TVGRY.pl z podpisami redaktorów, został kupiony za 510 zł.
  2. NBA 2K18 na PS4 z autografem Marcina Gortata – 405 zł.
  3. Kolekcjonerski zestaw Śródziemie: Cień Wojny wraz z grą – 800 zł.
  4. Project Cars 2 – Edycja kolekcjonerska (PS4) - 580 zł.
  5. Kolekcjonerski zestaw Wolfenstein II: The New Colossus – 610 zł.

Chcemy podziękować wszystkim czytelnikom, który wzięli udział w zorganizowanych przez nas aukcjach lub wykupili 14 stycznia abonamenty Premium.

Przypomnijmy, że tegoroczna edycja Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ma na celu wyrównanie szans w leczeniu najmniejszych wśród nas, poprzez wsparcie oddziałów neonatologii, czyli dziedziny medycyny zajmującej się schorzeniami, wadami wrodzonymi i prawidłowym rozwojem noworodków. Na ten cel WOŚP zbierało środki już siedmiokrotnie - do tej pory tylko na tego typu oddziały trafiły łącznie 3844 urządzenia medyczne.

  1. Oficjalna strona Fundacji WOŚP