Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 stycznia 2018, 14:09

autor: Redakcja GRYOnline.pl

GRYOnline.pl gra razem z WOŚP - weź udział w aukcjach

Już 14 raz GRYOnline.pl zagra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. 14 stycznia odbędzie się 26. Finał. GRYOnline.pl wraz z naszym partnerem, Cenega S.A., wesprze Fundację zyskami ze sprzedaży specjalnych aukcji oraz przekaże cały przychód z niedzielnych abonamentów.

Już w najbliższą niedzielę, 14 stycznia, startuje jedna z najgłośniejszych imprez w Polsce – 26. Finał WOŚP. Od kilkunastu lat wspieramy działalność Fundacji i ponownie postanowiliśmy zaangażować się w zbiórkę pieniędzy. Oprócz ciekawych aukcji zdecydowaliśmy się przekazać całość zysków za wykupione niedzielne abonamenty PREMIUM, przy czym dotyczy to zarówno kupna nowych subskrypcji, jak również ich przedłużenia.

Cel jest szczytny, bo tym razem zbieramy na wyrównanie szans w leczeniu najmniejszych wśród nas. Oddziały neonatologii (dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami, wadami wrodzonymi i prawidłowym rozwojem noworodków) były celem WOŚP już siedmiokrotnie, a do tej pory tylko na nie trafiły łącznie 3844 urządzenia medyczne.

Koniecznie sprawdźcie nasze aukcje, bo tym razem przygotowaliśmy coś dla fanów rozmaitych gatunków gier – znajdziecie tu edycję kolekcjonerską Project Cars 2, grę NBA 2K18 z autografem Marcina Gortata, zestaw gadżetów m.in. z parasolem (sic!) z Śródziemie: Cień Wojny oraz zestaw kolekcjonerski Wolfenstein II: The New Colossus. Aukcje wystartowały dzisiaj o godzinie 13:00, potrwają 7 dni, a licytacja rozpoczyna się od 1 złotego.

Pamiątkowy plakat redakcji GRYOnline.pl i TVGRY.pl

GRYOnline.pl gra razem z WOŚP - weź udział w aukcjach - ilustracja #1

A oto coś naprawdę specjalnego! Oprawiony plakat autorstwa naszego artysty, Otisa, którego możecie kojarzyć z komiksów publikowanych na naszych stronach, Cartoon Wars i Cartoon Games. Otis narysował naszą redakcję w trakcie pracy – jak możemy zaobserwować, wszyscy przedstawieni traktują swoje obowiązki bardzo serio. Plakat zostanie podpisany przez całą redakcję GOL-a i TVGRY.pl. Jeśli więc chcecie posiadać tę wyjątkową pamiątkę, weźcie udział w poniższej licytacji.

  1. Link do aukcji.

Kolekcjonerski zestaw Śródziemie: Cień Wojny wraz z grą

GRYOnline.pl gra razem z WOŚP - weź udział w aukcjach - ilustracja #2

Ten unikalny zestaw to wyprawka dla nowego poszukiwacza przygód. Jeśli martwisz się o losy Pierścienia, a na dźwięk nazwiska Tolkien chwytasz miecz i idziesz walczyć z orkami, z pewnością zainteresuje Cię ten zestaw. Znajdziesz tu nie tylko samą grę Śródziemie: Cień Wojny na PS4, ale również notes z logiem gry, koszulkę w rozmiarze XL z motywem z gry, otwieracz do butelek w kształcie młota Celebrimbora, pendrive, chustę na twarz, przylepne karteczki świecące w ciemnościach oraz... duży parasol w kształcie miecza! Parasol przypomina najprawdziwszy miecz i chroni nie tylko przed orkami, ale również przed polską pogodą.

  1. Link do aukcji.

Project Cars 2 – Edycja kolekcjonerska (PS4)

GRYOnline.pl gra razem z WOŚP - weź udział w aukcjach - ilustracja #3

Ta specjalna edycja skrywa w sobie – oprócz pełnej wersji gry – wspaniałego steelbooka, kod do pobrania pakietu aut japońskich (4 samochody z fabryk Hondy i Nissana), zestaw naklejek, przepustkę sezonową, przepustkę VIP Esports Live oraz 200-stronicowy album oraz model czarnego McLarena 720S w skali 1/43. Można grać i można się wozić!

  1. Link do aukcji.

NBA 2K18 na PS4 z autografem Marcina Gortata

GRYOnline.pl gra razem z WOŚP - weź udział w aukcjach - ilustracja #4

Kultowa seria koszykówki w najnowszej odsłonie na PlayStation 4. Fanów tego sportu i NBA z pewnością zainteresuje fakt, że na okładce podpisał się sam Marcin Gortat, grający dla Washington Wizards z ligi NBA, który jako jedyny polski zawodnik w historii awansował do finału NBA!

  1. Link do aukcji.

Kolekcjonerski zestaw Wolfenstein II: The New Colossus

GRYOnline.pl gra razem z WOŚP - weź udział w aukcjach - ilustracja #5

Rozbudowany zestaw dla miłośników serii. W środku znajdziecie grę Wolfenstein 2: The New Colossus na PC, kolekcjonerski steelbook do dumnego trzymania gry na półce, notes z logiem gry, płytę z muzyką, zestaw podkładek pod piwo (lub herbatę!) z motywami z gry, silikonową opaskę na rękę oraz koszulkę w rozmiarze L. Z pewnością jest wiele wspaniałych momentów w życiu, ale jednym z nich jest granie w Wolfensteina w koszulce Wolfensteina, popijając kawę na podkładce z Wolfensteinem!

  1. Link do aukcji.

Zachęcamy do udziału w aukcji i wspólnej gry z GRYOnline.pl oraz Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.