Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 lipca 2013, 11:20

autor: Bartosz "qjin" Woldański

GRYOnAir.pl - redakcja gry-online.pl gra w pecetowe Mortal Kombat

Redakcja gry-online.pl sprawdza się w wydanej parę dni temu pecetowej wersji Mortal Kombat. Inicjatywa powstała z okazji powrotu serii na komputery osobiste po wielu latach przerwy. Obejrzyjcie nowy odcinek GRYOnAir.pl, w którym redaktorzy portalu testują kolejną, po Injustice, bijatykę studia NetherRealm.

Redakcja gry-online.pl po raz kolejny próbuje swoich sił w bijatyce NetherRealm Studios. Tym razem redaktorzy zmierzyli się ze sobą w pecetowej wersji dziewiątej odsłony Mortal Kombat, która ukazała się 3 lipca w sklepach cyfrowej dystrybucji. Ich zmagania możecie zobaczyć na specjalnym materiale wideo z cyklu GRYOnAir.pl.

Redaktorzy serwisu Gry-OnLine.pl przetestowali swoje umiejętności w nowym Mortal Kombat - GRYOnAir.pl - redakcja gry-online.pl gra w pecetowe Mortal Kombat - wiadomość - 2013-07-05
Redaktorzy serwisu Gry-OnLine.pl przetestowali swoje umiejętności w nowym Mortal Kombat

Redaktorzy gry-online.pl pokusili się o porównania z opublikowaną w połowie kwietnia tego roku bijatyką Injustice: Gods Among Us, w przypadku której mogliście śledzić na łamach naszego serwisu redakcyjny turniej. W demonstracji gry ujrzycie w akcji starych znajomych, ze Scorpionem czy Kitaną na czele, a także nową postać – Freddy’ego Kruegera, bohatera filmowego horroru Koszmar z ulicy Wiązów.

GRYOnAir.pl - redakcja gry-online.pl gra w pecetowe Mortal Kombat - ilustracja #3 Mortal Kombat Komplete Edition to rozszerzona edycja gry wydanej pierwotnie w kwietniu 2011 roku na PlayStation 3 oraz Xboksa 360, a rok później przeniesionej także na PlayStation Vita. Marka, której twórcą jest Ed Boon, powróciła po wielu latach nieobecności na pecety. Ostatnia część, z numerem 4 w tytule, debiutowała na tej platformie sprzętowej w 1998 roku i od tamtego czasu posiadacze komputerów osobistych doczekali się jedynie wznowienia zestawu klasycznych odsłon w postaci Arcade Kollection. Firma Warner Bros. postanowiła zmienić ten stan rzeczy.

Nowa, bogatsza edycja Mortal Kombat trafiła do sprzedaży parę dni temu w wydaniu elektronicznym, natomiast wersja pudełkowa będzie dostępna od 2 sierpnia 2013 roku. Produkcję najtaniej można kupić za 64,90 zł – pełną listę ofert znajdziecie w naszej porównywarce cenowej. Komplete Edition oferuje wszystkie dotychczasowe DLC, zawierające piętnaście klasycznych kostiumów, trzy Fatality dla postaci Scorpiona, Sub-Zero, Reptile’a oraz czterech nowych bohaterów: Skarlet, Freddy’ego Krugera, Raina i Kenshiego.