Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 czerwca 2015, 12:00

GRYOffline 2015 już za miesiąc, a na nim turniej Mortala na automatach!

Do jubileuszowego zlotu czytelników serwisu gry-online.pl oraz widzów tvgry.pl pozostał już tylko nieco ponad miesiąc.W związku z tym przypominamy o rejestracji - o bezpłatne wejściówki możecie się ubiegać do 2 lipca.

Do GRYOffline 2015 pozostał już tylko nieco ponad miesiąc! - GRYOffline 2015 już za miesiąc, a na nim turniej Mortala na automatach! - wiadomość - 2015-06-05
Do GRYOffline 2015 pozostał już tylko nieco ponad miesiąc!

Jak już zapowiadaliśmy w maju, tegoroczna edycja imprezy GRYOffline, szczególnego ze względu na jubileuszowy charakter – serwis świętuje bowiem 15-te urodziny – odbędzie się znacznie wcześniej, bo 11 lipca. W związku z tym przypominamy, że pozostało coraz mniej czasu na zdobycie wejściówek: rejestracja kończy się 2 lipca, więc za niecały miesiąc. Jednocześnie osobom, które już się zarejestrowały, przypominamy, że zgłoszenie trzeba potwierdzić w dniach 3-7 lipca. Wejście na nie jest związane z żadnymi opłatami.

  1. Rejestracja oraz informacje na temat imprezy GRYOffline 2015

Turniej Mortal Kombat 3 na automatach

Podczas GRYOffline 2015 będziecie mieli okazję sprawdzić, jak radzicie sobie na automatach. - GRYOffline 2015 już za miesiąc, a na nim turniej Mortala na automatach! - wiadomość - 2015-06-05
Podczas GRYOffline 2015 będziecie mieli okazję sprawdzić, jak radzicie sobie na automatach.

Podczas GRYOffline 2015 będziecie mieli możliwość zagrania na automatach coin-op (nie musicie zbierać monet – dostęp będzie darmowy). Zamówiliśmy trzy maszyny, z czego jedną przeznaczymy na potrzeby konkursu Mortal Kombat 3. Najlepsi zawodnicy otrzymają gadżety związane z wydanym w kwietniu Mortal Kombat X, ufundowane przez firmę Cenega, do wygrania będzie także pełna wersja gry.

GRYOffline 2015 już za miesiąc, a na nim turniej Mortala na automatach! - ilustracja #3

Konkurs cosplay oraz inne atrakcje

GRYOffline 2015 odbędzie się 11 lipca, w krakowskim klubie Forty Kleparz. Na imprezie, przeznaczonej dla czytelników serwisu gry-online.pl oraz widzów tvgry.pl, atrakcji z pewnością nie zabraknie: konkursy z koszulkami, grami oraz gadżetami do wygrania, pokazy cosplayerów oraz prezentacja Might & Magic: Heroes VII na dwa miesiące przed oficjalną premierą.