Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 7 lutego 2020, 21:53

Gry w pudełkach – najciekawsze oferty na weekend 8-9 lutego

Zgodnie z tradycją przejrzeliśmy oferty sklepów w poszukiwaniu interesujących promocji na gry pudełkowe i sprzęt. W niższych cenach zakupicie między innymi Far Cry 5, Rise of the Tomb Raider oraz Blair Witch.

Weekend rozpoczynamy tradycyjnie, prezentując Wam najbardziej interesujące oferty na pudełkowe wydania gier. Tym razem taniej kupimy między innymi takie produkcje, jak Far Cry 5, Rise of the Tomb Raider czy Blair Witch. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższym zestawieniem.

UWAGA: Większość z poniższych promocji jest ograniczona czasowo lub obowiązuje do wyczerpania zapasów, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny również mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, koszty przesyłki, sposób odbioru itp).

Far Cry 5 - Gry w pudełkach – najciekawsze oferty na weekend 8-9 lutego - wiadomość - 2020-02-07
Far Cry 5

Tytuły na PC

 1. Blair Witch – 47,90 zł, Empik
 2. Far Cry 3 Blood Dragon – 7 zł, Ultima.pl
 3. Resident Evil Revelations 2 – 69,90 zł, grymel.pl
 4. Wolfenstein: The New Colossus – 79,90 zł, 3kropki.pl

Tytuły na konsole

PlayStation 4

 1. A Plague Tale Innocence – 99,90 zł, Ultima.pl
 2. Far Cry 5 – 49,90 zł, RTV Euro AGD
 3. Far Cry: New Dawn – 39,90, OleOle!
 4. Metro Exodus – 89,90 zł, grymel.pl
 5. Tetris Effect – 148,66 zł, Amazon.de
 6. The Sinking City - Day One Edition – 73,90 zł, Empik

Xbox One

 1. Assassin's Creed Origins – 79,90 zł, RTV Euro AGD
 2. Aven Colony – 74,90 zł, Ultima.pl
 3. Dark Souls 3 – 49 zł, grajtanio.pl
 4. Deus Ex: Rozłam Ludzkości – 15 zł, grajtanio.pl
 5. Rise of the Tomb Raider – 59,50 zł, Ultima.pl
 6. Watch Dogs 2 – 59,90 zł, grymel.pl

Nintendo Switch

 1. Mutant Year Zero: Road to Eden - Deluxe Edition – 134,21 zł, Amazon.de
 2. RIME – 99,90 zł, Ultima.pl
 3. Vampyr – 99,90 zł, Ultima.pl

Garść uwag odnośnie ofert ze sklepu Amazon.de. Podane ceny zostały przeliczone według bieżącego kursu walut i uwzględniono przy tym także różnicę między polskim a niemieckim podatkiem VAT (który w naszym kraju jest wyższy niż u zachodniego sąsiada). Warto mieć też na uwadze, że gry w cenie od 39 euro mają gwarantowaną darmową dostawę do Polski (szczegóły tutaj).

Przypominamy również o specjalnej akcji dla firm, które zdecydują się założyć darmowe konto Amazon Business, oferujące szereg udogodnień i ułatwień dla działalności gospodarczej (m.in. możliwość zarządzania zamówieniami pracowników oraz zaawansowane możliwości monitorowania wydatków przedsiębiorstwa). Klienci, którzy zdecydują się zarejestrować w Amazon Business, w ciągu 48 godzin od weryfikacji konta otrzymają specjalny kod dający 50% zniżki na pierwszy zakup o wartości 100 euro. Więcej o Amazon Business można się dowiedzieć tutaj, rejestracji dokonać można natomiast pod tym adresem. Zasady promocji dostępne są tutaj.

Konsole

 1. Xbox One X 1TB Metro Saga – 1972,40 zł, Morele.net

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie także o zaglądaniu do naszej Growej Porównywarki Cenowej.

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać, jeśli możemy to zrobić za Was?

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od niektórych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.