Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 10 kwietnia 2020, 16:27

Gry w pudełkach – najciekawsze oferty na weekend 10-12 kwietnia

Zgodnie z tradycją przejrzeliśmy oferty sklepów w poszukiwaniu interesujących promocji na gry pudełkowe i sprzęt. W niższych cenach zakupicie między innymi Metro Exodus, Battlefield V oraz GTA 5.

Weekend rozpoczynamy tradycyjnie, prezentując Wam najbardziej interesujące oferty na pudełkowe wydania gier. Tym razem taniej kupimy między innymi takie produkcje, jak Metro Exodus, Battlefield V oraz GTA V. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższym zestawieniem.

UWAGA: Większość z poniższych promocji jest ograniczona czasowo lub obowiązuje do wyczerpania zapasów, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny również mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, koszty przesyłki, sposób odbioru itp).

Gry w pudełkach – najciekawsze oferty na weekend 10-12 kwietnia - ilustracja #1
Metro Exodus

Tytuły na PC

 1. Agony – 44,90 zł, Ultima.pl
 2. Aragami – 19,90 zł, grymel.pl
 3. FIFA 20 – 99 zł, Media Expert
 4. GTA V – 85 zł, Media Expert
 5. Metro Exodus – 98,90 zł, Media Expert
 6. Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint – 74,90 zł, Media Markt

Tytuły na konsole

PlayStation 4

 1. Blacksad Under The Skin – 74,90 zł, Ultima.pl
 2. Battlefield V – 79 zł, Media Expert
 3. Sid Meiers Civilization VI – 119 zł, Ultima.pl
 4. Team Sonic Racing – 109 zł, Media Expert
 5. Tom Clancys Ghost Recon Wildlands – 84,90 zł, Ultima.pl

Xbox One

 1. Battlefield V – 79 zł, Media Expert
 2. GRIP – 29,90 zł, Ultima.pl
 3. Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville – 84 zł, Media Markt
 4. Super Monkey Ball: Banana Blitz HD – 79 zł, OleOle
 5. Tom Clancy's The Division 2 – 44,90 zł, grymel.pl
 6. Warhammer Vermintide 2 Deluxe Edition – 38,90 zł, Ultima.pl

Nintendo Switch

 1. Hello Neighbor – 171,69 zł, Amazon.de
 2. Wasteland 2 – 124,90 zł, Ultima.pl

Garść uwag odnośnie ofert ze sklepu Amazon.de. Podane ceny zostały przeliczone według bieżącego kursu walut i uwzględniono przy tym także różnicę między polskim a niemieckim podatkiem VAT (który w naszym kraju jest wyższy niż u zachodniego sąsiada). Warto mieć też na uwadze, że gry w cenie od 39 euro mają gwarantowaną darmową dostawę do Polski (szczegóły tutaj).

Przypominamy również o specjalnej akcji dla firm, które zdecydują się założyć darmowe konto Amazon Business, oferujące szereg udogodnień i ułatwień dla działalności gospodarczej (m.in. możliwość zarządzania zamówieniami pracowników oraz zaawansowane możliwości monitorowania wydatków przedsiębiorstwa). Klienci, którzy zdecydują się zarejestrować w Amazon Business, w ciągu 48 godzin od weryfikacji konta otrzymają specjalny kod dający 50% zniżki na pierwszy zakup o wartości 100 euro. Więcej o Amazon Business można się dowiedzieć tutaj, rejestracji dokonać można natomiast pod tym adresem. Zasady promocji dostępne są tutaj.

Konsole

 1. Nintendo Switch Lite – 919 zł, x-kom

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie także o zaglądaniu do naszej Growej Porównywarki Cenowej.

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać, jeśli możemy to zrobić za Was?

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od niektórych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.