Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 stycznia 2022, 13:10

GRID Legends - nowe wideo pokazuje ambitny tryb fabularny

W sieci pojawił się ponad czterdziestominutowy materiał wideo poświęcony trybowi fabularnemu w grze GRID Legends.

Studio Codemasters wypuściło obszerny materiał wideo z GRID Legends. Film trwa prawie 41 minut i koncentruje się na zaprezentowaniu trybu fabularnego.

Kampania nosi tytuł Driven To Glory. Gracze wcielą się w Kierowcę 22, który dopiero zaczyna wyścigową karierę. Zostanie on zatrudniony jako drugi zawodnik w teamie Seneca Racing, który nie radził sobie zbyt dobrze w kilku ostatnich sezonach.

Historia rozwijana będzie zarówno poprzez rozgrywkę, jak i scenki przerywnikowe nakręcone w stylu wzorowanym na współczesnych filmach dokumentalnych. Przy tworzeniu wielu z tych cutscenek wykorzystano spopularyzowaną przez serial The Mandalorian technologię wirtualnych planów zdjęciowych. Oznacza to, że aktorzy odgrywali swoje role na tle ekranów LCD, wyświetlających trójwymiarowe otoczenie, co pozwoliło uzyskać bardziej naturalne występy.

Przypomnijmy, że GRID Legends zmierza na pecety oraz konsole Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S i PlayStation 5. Premiera nastąpi 24 lutego. Gra zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

  1. Oficjalna strona gry

Czekając na GRID Legends, warto wrócić do Race Driver: GRID, zwłaszcza z modem Life Career.

Life Career to modyfikacja gruntownie odświeżająca i rozbudowująca tryb kariery w Race Driver: GRID. Z nią przeciwnicy posiadają bardziej unikalne osobowości, podczas zabawy musimy zmagać się z niedoborem funduszy, a plany często krzyżują nam zdarzenia losowe. Zwiększono także realizm modelu jazdy, systemu awarii oraz cen samochodów. Ponadto podkręcono poziom trudności driftingu oraz kompletnie przerobiono wyścig Le Mans 24.

W rezultacie tryb kariery staje się bardziej różnorodny i mniej przewidywalny. Jego przejście zajmuje również znacznie więcej czasu.

  1. Life Career – pobierz mod