Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2015, 09:42

autor: Góral

Gran Turismo 7 to Gran Turismo Sports? Chorwacki dystrybutor Sony ruszył z pre-orderami

Firma Sancta Domenica, oficjalny dystrybutor produktów Sony Computer Entertainment Europe na terenie Chorwacji oraz Bośni i Hercegowiny, rozpoczęła w swoim sklepie przedsprzedaż gry Gran Turismo Sports. Pozycja szybko została usunięta z oferty sklepu, ale niewykluczone, że przedwcześnie ujawniono jedną z niespodzianek tegorocznych targów E3.

Zaledwie wczoraj informowaliśmy, że Gran Turismo 7 ukaże się albo jeszcze w tym roku, albo w następnym, ale na pewno nie będziemy musieli czekać do 2017 roku. Dzisiejsze doniesienia sugerują, że być może premiera wyczekiwanej produkcji wyścigowej odbędzie się jeszcze szybciej. Jeden z chorwackich sklepów internetowych zamieścił bowiem w swojej ofercie projekt o nazwie Gran Turismo Sports. Tytuł został wycofany ze sprzedaży (przyjmowano pre-ordery) ze sklepu, ale w Internecie nic nie ginie i w serwisie GTPlanet zachowało się potwierdzenie wraz z poniższą grafiką. Zauważono również, że nazwę Gran Turismo Sports kilka tygodni temu ujawnił na forum Reddit Amar212 – pochodzący z Chorwacji fan serii, prowadzący stronę GTSurgeons. Smaczku całej sytuacji dodaje fakt, że firma Sancta Domenica, właściciel rzeczonego sklepu, jest oficjalnym dystrybutorem produktów Sony Computer Entertainment Europe właśnie na terenie Chorwacji oraz Bośni i Hercegowiny.

Gran Turismo 7 ukaże się pod nazwą Gran Turismo Sports? - Gran Turismo 7 to Gran Turismo Sports? Chorwacki dystrybutor Sony ruszył z pre-orderami - wiadomość - 2015-06-11
Gran Turismo 7 ukaże się pod nazwą Gran Turismo Sports?

Tego typu plotki dotyczą różnych gier i spływają ze sklepów internetowych dość często. Jedne z nich się sprawdzają, inne nie, ale fakt, że Gran Turismo Sports pojawiło się w ofercie dystrybutora SCEE jest bardziej intrygujący, niż inne wycieki. Niewykluczone, że tytuł zostanie oficjalnie zapowiedziany na targach E3 pod taką właśnie nazwą. Sklep dostał cynk od Sony, przygotował sobie odpowiedni wpis, atrapę, by wystartować z pre-orderami za kilka dni, w momencie ujawnienia produkcji, ale któryś pracownik pośpieszył się z publikacją i mamy tego efekty.

Naturalnie to tylko moja „teoria spiskowa”, która niekoniecznie może znaleźć potwierdzenie w rzeczywistości. Tak czy siak, wszystko okaże się na konferencji Sony, która odbędzie się 16 czerwca o godzinie 3:00 w nocy.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.