Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 maja 2013, 10:45

autor: Sarge

Gran Turismo 6 - materiał z wyścigu na torze Autumn Ring

Od zapowiedzi gry Gran Turismo 6 minęły niecałe dwa tygodnie, a w sieci pojawił się już kolejny materiał prezentujący rozgrywkę. Tym razem przyszła pora na zapis z wyścigu na odwróconej wersji toru Autumn Ring.

Serwis internetowy GTPlanet opublikował kolejny film prezentujący rozgrywkę w grze Gran Turismo 6. Najnowsza odsłona popularnej serii wyścigowej została zapowiedziana kilkanaście dni temu na specjalnej imprezie z okazji piętnastolecia cyklu.

Materiał wideo pokazuje fragment wyścigu na torze Autumn Ring w wersji odwróconej. Jazda odbywa się za kierownicą Nissana 370Z, a przy okazji zaprezentowano widok z kokpitu samochodu. Film został nagrany kamerą umieszczoną przed telewizorem, ale jest lepszej jakości od tego udostępnionego kilka dni temu.

Gran Turismo 6 ukaże się w tym roku wyłącznie w wersji na PlayStation 3 - Gran Turismo 6 - materiał z wyścigu na torze Autumn Ring - wiadomość - 2013-05-27
Gran Turismo 6 ukaże się w tym roku wyłącznie w wersji na PlayStation 3

Gran Turismo 6 to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii wyścigów samochodowych, która w tegorocznym okresie świątecznym ukaże się wyłącznie na PlayStation 3. W grze znajdziemy ok. 1200 samochodów (o 200 więcej niż w Gran Turismo 5), 33 trasy i 71 ich różnych wariantów, a także wiele opcji społecznościowych. Oprócz tego twórcy obiecują poprawiony silnik gry oraz zmodyfikowany system fizyki, mający zapewnić bardziej realny model jazdy.