Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 maja 2013, 10:45

autor: Sarge

Gran Turismo 6 - materiał z wyścigu na torze Autumn Ring

Od zapowiedzi gry Gran Turismo 6 minęły niecałe dwa tygodnie, a w sieci pojawił się już kolejny materiał prezentujący rozgrywkę. Tym razem przyszła pora na zapis z wyścigu na odwróconej wersji toru Autumn Ring.

Serwis internetowy GTPlanet opublikował kolejny film prezentujący rozgrywkę w grze Gran Turismo 6. Najnowsza odsłona popularnej serii wyścigowej została zapowiedziana kilkanaście dni temu na specjalnej imprezie z okazji piętnastolecia cyklu.

Materiał wideo pokazuje fragment wyścigu na torze Autumn Ring w wersji odwróconej. Jazda odbywa się za kierownicą Nissana 370Z, a przy okazji zaprezentowano widok z kokpitu samochodu. Film został nagrany kamerą umieszczoną przed telewizorem, ale jest lepszej jakości od tego udostępnionego kilka dni temu.

Gran Turismo 6 ukaże się w tym roku wyłącznie w wersji na PlayStation 3 - Gran Turismo 6 - materiał z wyścigu na torze Autumn Ring - wiadomość - 2013-05-27
Gran Turismo 6 ukaże się w tym roku wyłącznie w wersji na PlayStation 3

Gran Turismo 6 to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii wyścigów samochodowych, która w tegorocznym okresie świątecznym ukaże się wyłącznie na PlayStation 3. W grze znajdziemy ok. 1200 samochodów (o 200 więcej niż w Gran Turismo 5), 33 trasy i 71 ich różnych wariantów, a także wiele opcji społecznościowych. Oprócz tego twórcy obiecują poprawiony silnik gry oraz zmodyfikowany system fizyki, mający zapewnić bardziej realny model jazdy.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Gran Turismo 6

Gran Turismo 6