Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 grudnia 2010, 09:30

autor: Sarge

Gra w kości w Wiedźminie 2 - obejrzyj materiał wideo

Po ostatnich dziennikach dewelopera dotyczących silnika gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, możemy obejrzeć nowy materiał filmowy. Tym razem pokazano w nim dość krótki fragment samej rozgrywki.

Po ostatnich dziennikach dewelopera dotyczących silnika gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, możemy obejrzeć nowy materiał filmowy. Tym razem pokazano w nim dość krótki fragment samej rozgrywki.

Został on opublikowany przez niemiecki serwis PC Games i w takim też języku możemy usłyszeć komentarze jego redaktorów do poszczególnych wydarzeń. Całość warto jednak obejrzeć, bo już poszczególne postacie w grze odzywają się po angielsku, a ich zrozumienie pomagają wyświetlane na dole ekranu napisy.

Tym razem Geralta umieszczono w tawernie mieszczącej się w miasteczku Vergen. Tutaj będziemy mogli porozmawiać z kilkoma postaciami, a także wziąć udział w kilku minigrach takich jak siłowanie na rękę, czy gra w kości. Ta ostatnia została zresztą zaprezentowana na znajdującym się w tej wiadomości materiale filmowym.

Przede wszystkim będzie to dobry sposób na wygranie dodatkowych funduszy, choć oczywiście musimy liczyć się z ryzykiem ich utraty. Całość wygląda bardzo wiarygodnie, głównie za sprawą silnika Havok odpowiadającego za fizykę. Dzięki niemu kostki toczą się w realiastyczny sposób, a od naszych ruchów myszą zależy, z jaką siłą wypuścimy je z wirtualnych rąk.

Nowy film to także kolejna okazja na przyjrzenie się oprawie graficznej gry. Choć technicznie widzieliśmy już bardziej dopracowane lokacje, to tawerna też niesie ze sobą bardzo przyjazny klimat. Przypomnijmy, że Wiedźmin 2: Zabójcy Królów zadebiutuje na rynku 17 maja 2011 roku. Jeśli chcielibyście przypomnieć sobie dzienniki dewelopera mówiące o różnych aspektach tego tytułu, zapraszamy do skorzystania z poniższych linków.