Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 października 2012, 11:44

autor: Kamil "sathorn" Ostrowski

Gra The Last Guardian ukaże się dopiero w 2014 roku?

Największy sklep wysyłkowy na świecie, Amazon, wysłał wiadomość do swoich klientów, którzy złożyli zamówienia przedpremierowe na grę The Last Guardian. Oznajmia w nim, że premiera gry nastąpi dopiero na początku 2014 roku.

Gra The Last Guardian, tytuł na wyłączność dla konsoli PlayStation 3, ukaże się dopiero w 2014 roku. Taką informację dostarczyła drogą elektroniczną firma Amazon. Stosowne maile zostały rozesłane do osób, które złożyły wcześniej zamówienia przedpremierowe na kolejną grę studia Team Ico.

Gra The Last Guardian ukaże się dopiero w 2014 roku? - ilustracja #1
„Ostatni obrońca”... Ostatni duży tytuł ekskluzywny Sony przed kolejną generacją?

Największy na świecie sklep wysyłkowy jako nową przewidywaną datę premiery podaje obecnie 2 stycznia 2014 roku. Ciężko stwierdzić, na ile informacje Amazona są wiarygodne, ale biorąc pod uwagę długi czas bez wieści o The Last Guardian (firma Sony musiała nawet dementować plotki o porzuceniu tej gry) możemy uznać, że doczekamy się kolejnego opóźnienia. Deweloper ani wydawca nie komentują na razie sytuacji.

The Last Guardian to najnowszy tytuł Team Ico, twórców takich kultowych produkcji jak Ico czy The Shadow of the Colossus. Pierwsze materiały z gry zostały zaprezentowane w 2009 roku. Gra zmierza wyłącznie na PlayStation 3. Nie znamy jednak daty premiery, ani nie widzieliśmy nawet tego tytułu „w akcji”.