Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 kwietnia 2012, 09:30

autor: Hed

Gra Super Monday Night Combat przedwcześnie pojawiła się na Steamie

Super Monday Night Combat został przedwcześnie wypuszczony na Steamie, co chyba nie do końca było planowane przez twórców gry. Studio Uber Entertainment przekonuje jednak, że wyjdzie jej to na dobre.

Gra Super Monday Night Combat przedwcześnie pojawiła się na Steamie - ilustracja #1

Strzelanka free to play Super Monday Night Combat jest dostępna dla wszystkich użytkowników platformy Steam, chociaż teoretycznie powinna być jeszcze w fazie beta. Gra została przedwcześnie wypuszczona przez deweloperów z Uber Entertainment, którzy w weekend napotkali na problemy, kiedy próbowali rozesłać parę zaproszeń do testów. Niechcący przeobraziło się to w oficjalną premierę produkcji. Niezależne studio przekonuje, że wyjdzie jej to na dobre.

„W weekend rozesłaliśmy parę zaproszeń i wyszło to nienajlepiej, rodząc niemałe zamieszanie”, napisali twórcy z Uber Entertainment na swoim oficjalnym forum, „z tego względu postanowiliśmy po prostu zacząć”. Przedstawiciel producenta dodał, że ogłoszenie o starcie gry wkrótce pojawi się na Steamie. Samo studio zamierza skupić się na pierwotnym planie – regularnym tworzeniu aktualizacji i łatek do swojego dzieła. Pierwsza z nich powinna pojawić się jeszcze dzisiaj.

Gra Super Monday Night Combat przedwcześnie pojawiła się na Steamie - ilustracja #2

Super Monday Night Combat to kontynuacja świetnej strzelanki sieciowej, która zadebiutowała na konsolach, a później trafiła na pecety. W drugiej odsłonie serii autorzy postawili na model free to play oraz rozgrywkę skupiającą się w większym stopniu na akcji. W dalszym ciągu gra łączy elementy takich tytułów jak League of Legends, Team Fortress 2 oraz gatunku tower defense. Te trzy inspiracje Uber Entertainment są chyba najlepszą rekomendacją ich produkcji.

  1. Super Monday Night Combat na Steamie
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Super Monday Night Combat

Super Monday Night Combat