Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 grudnia 2018, 14:42

autor: Aquma

Gra Roku 2018 – oddaj głos na swój ulubiony tytuł

Dziś rusza kolejna edycja plebiscytu Gra Roku, w którym nasi czytelnicy wybierają najlepszą produkcję ostatnich dwunastu miesięcy, a także najbardziej oczekiwany tytuł 2019 roku.

Kolejny rok, kolejna odsłona plebiscytu Gra Roku. - Gra Roku 2018 – oddaj głos na swój ulubiony tytuł - wiadomość - 2018-12-17
Kolejny rok, kolejna odsłona plebiscytu Gra Roku.

Końcówka roku jak zwykle obfituje w różnego rodzaju plebiscyty i nie mogło ich zabraknąć także u nas. Zapraszamy Was do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Gry Roku portalu GRYOnline.pl. Zabawcie się w jurorów i wybierzcie – Waszym zdaniem – najbardziej warte uznania produkcje, które ukazały się na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy, a także te, które obecnie najmocniej rozpalają Waszą wyobraźnię.

Kategorie i zasady głosowania

Tym razem głosujemy w dwóch kategoriach:

  1. Gra Roku 2018
  2. Najbardziej Oczekiwana Gra 2019 Roku

Zasady są proste i dokładnie takie same jak ostatnio. By oddać głos, wystarczy przejść pod ten adres (link znajdziecie także poniżej), zalogować się na swoje konto i wybrać kategorię. W obydwu można zagłosować na maksymalnie 3 gry – przy czym kolejność ma tutaj znaczenie (potraktujcie to jak prywatne podium, na którym stawiacie poszczególne gry).

Co ważne, jeśli się rozmyślicie, zmienicie zdanie, albo też po prostu zagracie w czasie Świąt w coś, co wyjątkowo Wam się spodoba, możecie zmienić swój głos. Plebiscyt pozostanie otwarty do 14 stycznia przyszłego roku. Po jego zakończeniu własne wyróżnienia przedstawią też redakcje GRYOnline.pl oraz TVGRYpl. Wyniki ogłosimy 18 stycznia 2019 r.

Każda osoba, która weźmie udział w głosowaniu otrzyma 7 dni abonamentu Premium – usługa zostanie aktywowana 15 stycznia 2019 roku.

Skąd nominacje?

Na liście nominowanych gier znajdziecie kilkadziesiąt zróżnicowanych tytułów – są to produkcje, które w minionym roku cieszyły się na naszym portalu największym zainteresowaniem. Pod uwagę brane były wyłącznie tytuły dobrze oceniane (powyżej 7 punktów). Dodatkowo nominacje nie były przyznawane rozszerzeniom i remasterom.

  1. Gra Roku 2018 – strona plebiscytu