Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 grudnia 2017, 11:43

autor: AlexB

Gra Roku 2017 - wybierz najlepsze tytuły i zgarnij atrakcyjne nagrody

Startuje kolejna edycja plebiscytu Gra Roku, w którym czytelnicy portalu GRYOnline.pl wybierają najlepszą produkcję minionych dwunastu miesięcy i najbardziej oczekiwany tytuł 2018 roku. Ponadto zachęcamy do głosowania w nowej kategorii – Indyk Roku – oraz do wzięcia udziału w konkursie.

Rok 2017 powoli odchodzi do historii. Jest to doskonała okazja do wszelkiej maści plebiscytów. Wśród nich nie mogło rzecz jasna zabraknąć tego, w którym między innymi Wy jesteście jurorami. Dziś rusza kolejna odsłona Gry Roku portalu GRYOnline.pl. Zgodnie z tradycją, możecie oddać swoje głosy na najlepsze tytuły ostatnich dwunastu miesięcy i wybrać najbardziej wyczekiwaną przez Was produkcję. W tej edycji debiutuje również nowa kategoria, sponsorowana przez platformę GOG.com - Indyk Roku. Możecie w niej głosować na najlepszą grę niezależną, czyli taką, której producent zajmuje się jednocześnie jej wydawaniem lub dystrybutorem jest mniejsza firma.

Gra Roku 2017 - wybierz najlepsze tytuły i zgarnij atrakcyjne nagrody - ilustracja #1

Aby wziąć udział w plebiscycie Gra Roku, należy wejść na specjalną stronę, do której link znajduje się nad obrazkiem. Podobnie jak w poprzednich latach, możecie wybrać trzy najlepsze Waszym zdaniem pozycje (kolejność ma znaczenie). Na podstawie zebranych głosów wyłonimy zwycięzców w trzech głównych kategoriach, a także tryumfatorów w kilku pobocznych, takich jak na przykład „Najlepsze RPG”, „Najlepszy Exclusive” czy „Najlepsza gra mobilna”. Plebiscyt potrwa do 15 stycznia, a wyniki ogłosimy dwa dni później. 18 stycznia wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają darmowy, siedmiodniowy abonament Premium w serwisie GRYOnline.pl

Swoje osobne wyróżnienia przyznają również redakcje GRYOnline.pl oraz TVGry.pl. Listę naszych zwycięzców opublikujemy 17 stycznia.

Wybierając gry do plebiscytu kierowaliśmy się przede wszystkim ich popularnością i uzyskanymi ocenami. Z tego drugiego względu wśród nominowanych zabrakło chociażby Star Wars: Battlefront II, które w naszej recenzji otrzymało notę 6/10. Zignorowaliśmy także wszelkie remastery, dodatki oraz konwersje produkcji, które miały swoją premierę przed 2017 rokiem.

Konkurs – uzasadnij swój wybór

Aby dodatkowo uatrakcyjnić plebiscyt, przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs, w którym do wygrania są nagrody ufundowane przez platformę GOG.com - 10 zestawów po 12 gier (w tym między innymi Elex) i 50 gier-niespodzianek. Aby mieć szansę na zgarnięcie fantów, należy uzasadnić w dodatkowym panelu znajdującym się pod polem wyboru, dlaczego akurat gra, którą wyróżniliśmy w dowolnej kategorii, jest naszym zdaniem najlepsza lub najbardziej godna uwagi. Wywód nie może przekraczać 500 znaków. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.