Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 20 grudnia 2017, 10:00

autor: Robert Jach

Konkurs Fotelpunk2117 - wygraj fotel dla gracza

Zapraszamy Was do udziału w nowym konkursie, w którym mamy do rozdania fotele gamingowe marki SPC Gear - Waszym zadaniem będzie opisanie, jak będą wyglądać fotele dla graczy za 100 lat!

Wygraj gamingowy fotel w konkursie Fotelpunk 2117 - ilustracja #1 Nie zwalniamy tempa! Ponownie zapraszamy Was na konkurs literacki w którym będziecie mogli popuścić wodze wyobraźni i przenieść się 100 lat do przodu – do cyberpunkowej koncepcji rozwoju oraz technologii. Czy kiedykolwiek wyobrażaliście sobie jak w 2117 roku będą wyglądać fotele dla graczy i jakimi pionierskimi rozwiązaniami można je wzbogacić?

Szczegółowe zasady konkursu

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie? Należy przygotować tekst do zadania:

Opisz, jak będą wyglądały fotele dla graczy za 100 lat!

Czy będą to zwykłe fotele podpięte kablem do chromowanych stacji gier? Potrafiące połączyć się z siecią neuronów futurystyczne maszyny? A może wieloskryptowe uprzęże odczytujące myśli za pomocą wszczepów? Nawet najbardziej szalone i kreatywne pomysły mogą spełnić się za 100 lat, więc czekamy na Wasze prace!

Ponadto:

  • Zgłoszenie należy przedstawić w komentarzu na dedykowanej stronie konkursowej w terminie do 12 stycznia 2018 roku włącznie.
  • Tekst powinien zawierać się w 2 000 znaków, nie wliczając spacji i być utrzymany w cyberpunkowym klimacie.
  • Praca nie powinna naruszać dobrych obyczajów, nawiązywać do alkoholu, narkotyków lub intymnych części ciała, zawierać przekleństwa, a także nie łamać praw osób trzecich.
  • W przypadku wygranej warunkiem otrzymania nagrody jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”), a także poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji „moje gry-online.pl” (przycisk „uaktualnij/zmień swoje dane” w zakładce „Ustawienia”).

Dokładny regulamin konkursu dostępny jest na stronie konkursowej – gorąco zachęcamy do zapoznania się z nim przed wzięciem udziału w zabawie.

Nagrody

Dla uczestników przygotowaliśmy 3 nagradzane miejsca. Każdy ze zwycięzców będzie mógł wybrać jeden z dowolnie wybranych przez siebie foteli z serii SPC Gear.

Wygraj gamingowy fotel w konkursie Fotelpunk 2117 - ilustracja #2

Nie zapomnijcie uważnie zapoznać się z regulaminem na wspomnianej już stronie konkursowej, czekamy na Wasze zgłoszenia do 12 stycznia. Zachęcamy gorąco do udziału i życzymy powodzenia!

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.