Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 20 grudnia 2017, 09:59

autor: Czarny Wilk

Pierwsze zwiastuny Ocean's 8 i Sicario 2

Warner Bros. i Lionsgate opublikowały pierwsze trailery swoich przyszłorocznych filmów - nowego otwarcia dla serii zapoczątkowanej przez Ocean's Eleven oraz kontynuacji świetnie przyjętego Sicario.

Wytwórnie filmowe wykorzystują końcówkę roku do budowania zainteresowania zaplanowanymi na 2018 rok filmami. Warner Bros. opublikował pierwszy zwiastun Ocean’s 8, kontynuacji/spin-offa trylogii zapoczątkowanej przez film Ocean’s Eleven z 2011 roku, natomiast dzięki Lionsgate możemy obejrzeć materiał reklamujący Sicario 2: Soldado, sequel świetnie przyjętego thrillera z 2015 roku.

W Sicario 2: Soldado ponownie zobaczymy Benicio del Toro. - Pierwsze zwiastuny Ocean's 8 i Sicario 2 - wiadomość - 2017-12-20
W Sicario 2: Soldado ponownie zobaczymy Benicio del Toro.

Ocean’s 8, wzorem zeszłorocznego Ghostbusters (i miejmy nadzieję, że z lepszym skutkiem), zastąpi niemal wyłącznie męską grupę znaną z pierwowzoru zespołem złożonym z samych pań. Tytułową ósemkę zbierze grana przez Sandrę Bullock siostra Danny’ego Oceana, która po zakończeniu odsiadki wróci do tego, w czym się czuje najlepiej – planowania i przeprowadzania brawurowych kradzieży.

Co ciekawe, zwiastun sugeruje, że jej brat zginął pomiędzy filmami. Biorąc pod uwagę tendencję cyklu do oszukiwania widza, styl bycia granej przez George’a Clooney’a postaci oraz fakt, że do niedawna aktor ten był wymieniany jako jedna z osób zaangażowanych w produkcję, istnieje duże prawdopodobieństwo, że jest to sprytnie rozegrana zmyłka. Ostateczne rozwiązanie tej zagadki poznamy jednak dopiero w kinie.

Obiektem zainteresowania panny Ocean stanie się wyjątkowo cenna biżuteria, a w jej zdobyciu wspomogą ją postacie odgrywane przez Cate Blanchett, Annę Hathaway, Rihannę, Sarah Paulson, Helenę Bonham Carter, Awkwafinę i Mindy Kaling. Za reżyserię obrazu odpowiada Gary Ross, nad stroną producencką czuwa natomiast twórca oryginalnej trylogii Steven Soderbergh. Ocean’s 8 w kinach zadebiutuje 8 czerwca 2018 roku.

Sicario 2: Soldado doczekamy się kilka tygodni później, 29 czerwca. Osią fabuły ponownie okaże się walka z kartelami narkotykowymi. Na stanowisku reżyserskim Denisa Villeneuve’a zastąpił Stefano Sollima, twórca m.in. Gomorra i Suburra. Powrócą Benicio del Toro jako Alejandro Gillick, Josh Brolin w roli Matta Gravera i Jeffrey Donovan wcielający się w Steve’a Forsinga.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.