Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 maja 2018, 11:32

autor: Adrian Werner

Gothic II Noc Kruka - ukazała się polska wersja moda Returning 2.0

Doczekaliśmy się wreszcie premiery polskiej wersji Returning 2.0, czyli największego moda do gry Gothic II: Noc Kruka. Za lokalizację odpowiadają Bractwo Spolszczenia i Dream Vader.

Rosyjska wersja moda ukazała się pod koniec 2015 r. - Gothic II Noc Kruka - ukazała się polska wersja moda Returning 2.0 - wiadomość - 2018-05-06
Rosyjska wersja moda ukazała się pod koniec 2015 r.

Zespół Bractwo Spolszczenia we współpracy z Dream Vader wypuścił lokalizację projektu Returning 2.0, czyli gigantycznej modyfikacji do dodatku Gothic II: Noc Kruka. Jest to lokalizacja kinowa, czyli z polskimi napisami. Zainteresowanych odsyłamy na oficjalną stronę grupy, gdzie znajdziecie linki do plików oraz instrukcję instalacji.

Samo Returning 2.0 to rozszerzona i ulepszona wersja jednego z najsłynniejszych modów do Nocy Kruka. Projekt rozbudowuje świat gry i wprowadza do kampanii sporo ciekawych elementów, takich jak alternatywne zakończenie czy możliwość dołączenia do nowych gildii.

Mod oferuje spory zestaw niedostępnych wcześniej misji, w sumie dostarczając około 200 godzin zabawy. W trakcie przygód możemy zwiedzić 32 lokacje, z czego osiem jest kompletnie nowych. Gruntownie przerobiono także zbalansowanie rozwoju postaci oraz potężnie rozbudowano listę dostępnych broni, pancerzy oraz innych przedmiotów.

Returning 2.0 wprowadza do Nocy Kruka ponad 200 zadań i 60 postaci. Nie zabrakło także nieznanych wcześniej typów potworów oraz zaklęć. Mod oferuje również nowe systemy teleportacji, retoryki i korzystania z inteligencji. Wszystkim tym możemy się bawić na kilku różnych poziomach trudności. Poza standardowymi opcjami (łatwy, normalny i trudny) dostępny jest także tryb legendarny z zapisywaniem stanu gry tylko w określonych miejscach.

Ponadto projekt funduje solidny lifting oprawie audiowizualnej. Przygotowano znacznie ulepszone tekstury dla obiektów i postaci, dodano nowe animacje walki oraz znacząco rozszerzono listę utworów muzycznych. Wszystko to sprawia, że mod wygląda i brzmi znacznie lepiej niż podstawowa wersja dodatku Noc Kruka.

  1. Oficjalna strona Bractwa Spolszczenia
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Gothic II: Noc Kruka

Gothic II: Noc Kruka