Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 maja 2018, 11:32

autor: Adrian Werner

Gothic II Noc Kruka - ukazała się polska wersja moda Returning 2.0

Doczekaliśmy się wreszcie premiery polskiej wersji Returning 2.0, czyli największego moda do gry Gothic II: Noc Kruka. Za lokalizację odpowiadają Bractwo Spolszczenia i Dream Vader.

Rosyjska wersja moda ukazała się pod koniec 2015 r. - Gothic II Noc Kruka - ukazała się polska wersja moda Returning 2.0 - wiadomość - 2018-05-06
Rosyjska wersja moda ukazała się pod koniec 2015 r.

Zespół Bractwo Spolszczenia we współpracy z Dream Vader wypuścił lokalizację projektu Returning 2.0, czyli gigantycznej modyfikacji do dodatku Gothic II: Noc Kruka. Jest to lokalizacja kinowa, czyli z polskimi napisami. Zainteresowanych odsyłamy na oficjalną stronę grupy, gdzie znajdziecie linki do plików oraz instrukcję instalacji.

Samo Returning 2.0 to rozszerzona i ulepszona wersja jednego z najsłynniejszych modów do Nocy Kruka. Projekt rozbudowuje świat gry i wprowadza do kampanii sporo ciekawych elementów, takich jak alternatywne zakończenie czy możliwość dołączenia do nowych gildii.

Mod oferuje spory zestaw niedostępnych wcześniej misji, w sumie dostarczając około 200 godzin zabawy. W trakcie przygód możemy zwiedzić 32 lokacje, z czego osiem jest kompletnie nowych. Gruntownie przerobiono także zbalansowanie rozwoju postaci oraz potężnie rozbudowano listę dostępnych broni, pancerzy oraz innych przedmiotów.

Returning 2.0 wprowadza do Nocy Kruka ponad 200 zadań i 60 postaci. Nie zabrakło także nieznanych wcześniej typów potworów oraz zaklęć. Mod oferuje również nowe systemy teleportacji, retoryki i korzystania z inteligencji. Wszystkim tym możemy się bawić na kilku różnych poziomach trudności. Poza standardowymi opcjami (łatwy, normalny i trudny) dostępny jest także tryb legendarny z zapisywaniem stanu gry tylko w określonych miejscach.

Ponadto projekt funduje solidny lifting oprawie audiowizualnej. Przygotowano znacznie ulepszone tekstury dla obiektów i postaci, dodano nowe animacje walki oraz znacząco rozszerzono listę utworów muzycznych. Wszystko to sprawia, że mod wygląda i brzmi znacznie lepiej niż podstawowa wersja dodatku Noc Kruka.

  1. Oficjalna strona Bractwa Spolszczenia