Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 października 2021, 17:02

autor: Entelarmer

Karta gry God of War: Ragnarok zdradza nowe informacje

Karta produktu God of War: Ragnarok na oficjalnej stronie PlayStation jest już dostępna, a wraz z nią nowe informacje o grze.

God of War: Ragnarok otrzymał kartę produktu na oficjalnej stronie marki PlayStation. Tam też ujawniono nieco szczegółów na temat nowej przygody Kratosa.

Jeśli liczyliście, że Sony zdradziło w ten sposób datę premiery GoW: Ragnarok, to musimy Was rozczarować, bo termin nadal jest podany jako „2022 rok”. Na pocieszenie karta rzuca nieco światła na fabułę, aczkolwiek nie zdradza wiele ponad to, co wiedzieliśmy dotychczas. Kratos i Atreus przemierzą nordyckie Dziewięć Światów, by przygotować się do tytułowego Ragnaroku – Ostatniej Bitwy, która ma przynieść koniec świata. Tymczasem bogowie Asgardu szykują się do wojny, ale wątpliwe, by nie znaleźli czasu dla Spartiaty, który wcześniej dał im się we znaki.

Potwierdzono też – choć nie jest to zaskoczeniem – że w grze ponownie zobaczymy ikoniczne uzbrojenie Kratosa, włącznie z toporem Lewiatan. Ponadto bohater otrzyma dostęp do niewidzianych wcześniej zdolności, by stawić czoło nowym wyzwaniom. Na koniec przypominamy, że God of War: Ragnarok zmierza na konsole PS4 i PS5.

  1. Oficjalna strona serii God of War
  2. Sony pokazało świetne gry, w które zagramy... za 2 lata
  3. Recenzja gry God of War – arcydzieło rzezi tylko na PS4
  4. God of War – poradnik do gry