Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 października 2015, 13:40

autor: Góral

Ginger: Beyond the Crystal - platformówka 3D ukaże się w 2016 roku

Studio Drakhar pracuje nad trójwymiarową platformówką Ginger: Beyond the Crystal, która ukaże się w przyszłym roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Wii U oraz komputerach PC. Podczas zabawy będziemy nie tylko skakać i walczyć, ale także odbudowywać domy uratowanych istot.

Studio Drakhar wystartowało z kampanią na Steam Greenlight, która umożliwi im opublikowanie ciekawej platformówki Ginger: Beyond The Crystal w sklepie firmy Valve. W związku z tym nadarza się znakomita okazji, by przedstawić Wam ten projekt. Przede wszystkim będzie to produkcja przeznaczona nie tylko na komputery PC, ale także na konsole PlayStation 4, Xbox One i Wii U. Premiera, jeżeli oczywiście wszystko pójdzie zgodnie z planem, odbędzie się w przyszłym roku, jednak nie znamy jeszcze dokładnego terminu.

Podczas zabawy wcielimy się w stworka o imieniu Ginger, który stanie przed trudnym zadaniem ocalenia całej cywilizacji. W wyniku wybuchu starożytnego kryształu, świat uległ zniszczeniu, a jego mieszkańcy zostali uwięzieni na innych planetach. Mały bohater będzie musiał podróżować pomiędzy nimi, uwalniając swoich kamratów.

Ginger: Beyond The Crystal to trójwymiarowa platformówka na konsole PlayStation 4, Xbox One, Wii U i komputery PC. - Ginger: Beyond The Crystal - platformówka 3D z budowlanym elementem ukaże się w 2016 roku - wiadomość - 2015-10-04
Ginger: Beyond The Crystal to trójwymiarowa platformówka na konsole PlayStation 4, Xbox One, Wii U i komputery PC.
Ginger: Beyond The Crystal w skrócie:
  • Gatunek: platformówka 3D
  • Deweloper: Drakhar Studio
  • Wydawca: BadLand Indie
  • Platformy sprzętowe: PC, PS4, XOne, Wii U
  • Data premiery: 2016 rok

Jak w każdej szanującej się platformówce, tak i w Ginger: Beyond The Crystal będziemy musieli wykazać się zręcznością podczas eksploracji kolejnych lokacji (m.in. kopalnia kryształów, nawiedzony krater czy też zaczarowana rezydencja) oraz walki z przeciwnikami. Wśród dodatkowych atrakcji znajdziemy m.in. odtwarzanie domów ocalonych postaci, rozwijanie postaci, zdobywanie nowych umiejętności, rozwiazywanie zagadek oraz branie udziału w mini gierkach. Łącznie finalna wersja produkcji oferować ma trzy światy, w który czekać będzie na nas piętnaście poziomów oraz tyle samo ukrytych układów.

Ginger: Beyond The Crystal może i nie zapowiada się na jakiś wielki hit, ale jeżeli deweloperzy dotrzymają wszystkich obietnic, to miłośnicy gier platformowych powinni dostać porządny kawałek kodu.