Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 grudnia 2017, 11:55

Ghost Recon: Wildlands - dziś rusza wydarzenie z Predatorem

Dzisiaj wieczorem Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands otrzyma aktualizację, która na ograniczony czas wprowadzi do gry Predatora ze słynnego filmowego cyklu. Obcy myśliwy zapoluje na graczy w trybie solo i kooperacyjnym, a za jego pokonanie otrzymamy różnorodne nagrody.

GHOST RECON: WILDLANDS SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Ubisoft
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: strzelanka
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 7 marca 2017 r.

Firma Ubisoft sprawiła niespodziankę fanom Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands ogłaszając, że gra otrzyma dodatek z Predatorem, czyli obcym łowcą znanym z popularnej serii filmów science fiction. DLC zostanie udostępnione za darmo. Nie będziemy musieli czekać długo, gdyż zawartość zadebiutuje dzisiaj wieczorem.

Rozszerzenie pomyślane zostało jako czasowy event i zostanie wyłączone na początku stycznia. Przez kilkanaście dni będziemy mogli zmierzyć się z Predatorem w serii wyzwań, dostępnych zarówno dla pojedynczego gracza, jak i w trybie kooperacyjnym. Obcy nie będzie łatwym przeciwnikiem. Ma skakać po drzewach, włączać kamuflaż optyczny, jak i korzystać ze znanego z filmów arsenału, obejmującego m.in. działko plazmowe oraz ostry jak brzytwa dysk.

Boliwijska dżungla wydaje się idealnym terenem łowieckim dla Predatora. - Ghost Recon: Wildlands otrzyma darmowe DLC z Predatorem - wiadomość - 2017-12-14
Boliwijska dżungla wydaje się idealnym terenem łowieckim dla Predatora.

Dodatek wprowadzi również sporo elementów, które nie zostaną usunięte na początku stycznia. Wśród nich znajdą się przedmioty takie jak wyposażona w termowizję maska Predatora, czy montowane na przedramieniu wysuwane ostrza. Te i trzynaście innych prezentów otrzymamy w nagrodę za skuteczne wyeliminowanie obcego.

Nie zapomniano również o czymś dla fanów rozgrywek PvP. Bawiący się w trybie Ghost War dostaną możliwość zagrania nową klasą postaci, zainspirowaną Dutchem, czyli postacią, którą w pierwszym filmie z cyklu zagrał Arnold Schwarzenegger.

Akcja Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands toczy się w boliwijskiej dżungli, więc dodanie Predatora jest świetnym pomysłem. Autorzy uznali, że wprowadzenie tej postaci do gry spodoba się fanom, a przy okazji pomoże im uczcić obchodzone w tym roku trzydzieste urodziny filmowej marki.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Ghost Recon: Wildlands – kooperacja ponad wszystko