Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 października 2021, 18:24

Beta Ghost Recon Frontline opóźniona dzień przed startem

Dzień przez rozpoczęciem zamkniętych beta-testów Ghost Recon: Frontline Ubisoft zdecydował się je opóźnić. Jako powód podano chęć dopracowania produkcji.

W ubiegłym tygodniu Ubisoft zapowiedział Frontline, czyli kolejną odsłonę cyklu Ghost Recon. Wraz z tym wydarzeniem ruszyły również zapisy do zamkniętej bety tytułu, która miała odbyć się na PC w dniach 14-21 października. Teraz jednak, dzień przed startem testów, zdecydowano się przełożyć je na inny termin. Jako powód podano chęć dopracowania produkcji.

Beta Ghost Recon Frontline opóźniona dzień przed startem - ilustracja #1
Źródło: https://twitter.com/GRFrontline/status/1448287424291999746.

Ghost Recon: Frontline to FPS skupiony na rozgrywkach wieloosobowych w konwencji battle royale. Na mapę trafia ponad setka graczy, którzy wcielają się w jednego z dostępnych operatorów i podejmują walkę o zwycięstwo. Produkcja dystrybuowana będzie w modelu free-to-play i ma trafić na PC, PS4, PS5, Xboxa One oraz Xboxa Series X|S.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Ghost Recon: Frontline - Ubisoft chce mieć swoje Warzone

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej