Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 listopada 2021, 13:57

autor: Qskan

Genshin Impact z lotnią KFC - szczegóły nowego eventu

Studio miHoYo zapowiedziało nowe wydarzenie w Genshin Impact, organizowane we współpracy z platformą Twitch. Do zdobycia jest m.in. skórka, której odblokowanie wymagało udania się do restauracji KFC.

W SKRÓCIE:
  1. Twórcy Genshin Impact zapowiedzieli nowe, specjalne wydarzenie w grze.
  2. Gracze będą mogli zdobyć m.in. unikatową skórkę Wings of Feasting, która do tej pory dostępna była wyłącznie w Chinach, w ramach wspólnej akcji studia miHoYo i KFC.
  3. Teraz w celu zdobycia nagród gracze będą musieli wykupić subskrypcję u streamerów współpracujących z Genshin Impact na Twitchu.

Genshin Impact od chińskiego studia miHoYo otrzyma nowe, specjalne wydarzenie. Wydaje się, że będzie ono o wiele ciekawsze od niedawnego, rocznicowego eventu, który spotkał się z chłodnym przyjęciem społeczności. Tym razem deweloperzy przygotowali inicjatywę wspólnie z Twitchem. Co ciekawe, jedną z możliwych do odblokowania skórek do tej pory można było zdobyć w... KFC.

O co chodzi? Podczas wydarzenia, które potrwa od 25 listopada do 8 grudnia, jednym z możliwych do uzyskania fantów będzie rzadka lotnia Wings of Feasting (ang. Skrzydła ucztowania). Wcześniej można było ją zdobyć wyłącznie na chińskim serwerze Celestia. Cała operacja przebiegała w sposób niecodzienny – wymagała zamówienia specjalnego zestawu w jednej z chińskich restauracji KFC, dzięki czemu gracze otrzymywali kod odblokowujący skórkę. Promocja KFC x Genshin Impact została ogłoszona w marcu tego roku.

Genshin Impact z lotnią KFC - szczegóły nowego eventu - ilustracja #1
Źródło:https://twitter.com/ZhugeEX/status/1369294356998406145

Teraz zdobycie Wings of Feasting nie będzie już wymagało zamówienia skrzydełek w panierce. Zamiast tego trzeba będzie zakupić subskrypcję u streamerów, którzy będą współpracować z Genshin Impact w czasie trwania eventu. Lista twórców, u których należy wykupić „gifty”, zostanie ogłoszona 24 listopada.

Należy nadmienić, że w wydarzeniu wezmą udział tylko te osoby, które osiągnęły co najmniej 10. poziom Adventure Rank. Więcej szczegółów opublikowano na oficjalnym blogu Genshin Impact. Oprócz lotni gracze będą mogli zdobyć 30 tys. Mora (waluta wewnątrz gry) oraz kilka jadalnych przedmiotów.