Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 listopada 2020, 11:46

autor: "Bartłomiej Sagan"

Genshin Impact 1.1 coraz bliżej. Darmowe Primogemy rekompensatą za stracony czas

Popularny RPG otrzyma na dniach aktualizację 1.1, która wprowadzi nowe postaci, zadania i przedmioty. Ponadto gracze otrzymają darmowe Primogemy za przerwę w pracy serwerów produkcji.

Genshin Impact, darmowy RPG z mechanikami gacha, doczeka się na dniach aktualizacji 1.1, wprowadzającej cztery nowe grywalne postacie, wydarzenie sezonowe, a także system reputacji miejskiej. Ponadto dodany zostanie nowy akt z zadaniami w głównej linii fabularnej. Cieszy również fakt, że wersje na komputery osobiste i konsole doczekają się możliwości konfiguracji sterowania wedle uznania gracza. Dodatkowo spodziewać się można drobnych usprawnień w interfejsie oraz zarządzaniu ekwipunkiem.

Genshin Impact w wersji 1.1. Darmowe Primogemy rekompensatą za stracony czas - ilustracja #1
Plejada nowych bohaterów powalczy o serca graczy i ich portfele

Podobnie jak w przypadku poprzednich aktualizacji, Mihoyo rozda 300 Primogemów (waluta premium potrzebna między innymi do zdobywania nowych postaci), aby wynagrodzić fanom niedostępność serwerów produkcji w trakcie wgrywania usprawnionej wersji. Należy pamiętać, że do odebrania rekompensaty wymagana jest ranga podróżnika na poziomie 5. Jak większość nagród oferowanych przez twórców, pozostanie ona do odebrania przez 30 dni od wydania aktualizacji.

Premiera wersji 1.1 nastąpi 11 listopada bieżącego roku. Przypominamy też, że parę dni później,19 listopada, Genshin Impact pojawi się na PS5.