Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 9 listopada 2020, 12:00

autor: Karol Laska

Geralt i Yennefer na nowych nagraniach z planu Wiedźmina

Zasmuceni wstrzymaniem prac na planie Wiedźmina? Mamy dla Was pocieszenie w postaci jednych z ostatnich nagrań przed zawieszeniem produkcji. Zobaczycie na nich Geralta oraz Yennefer.

Jeszcze wczoraj informowaliśmy, że prace produkcyjne nad 2. sezonem Wiedźmina musiały zostać zawieszone ze względu na odnotowane przypadki zakażenia COVID-19 wśród członków ekipy filmowej. Mimo to w sieci pojawiły się kolejne nagrania z planu, nakręcone jeszcze przed wstrzymaniem działań przez twórców. Ich autorka, Sara Talib, podzieliła się nimi na Instagramie – przedstawiają one Geralta i Yennefer, którzy udają się na koniach w stronę zachodzącego słońca oraz… bluescreena. Nie są to może przełomowe filmiki, ale lepszy rydz niż nic, biorąc pod uwagę, że w najbliższym czasie nie powinniśmy się raczej spodziewać kolejnych przecieków z planu. Nie wiemy też, czy data premiery planowana na drugą połowę 2021 roku nie ulegnie teraz zmianie.

Tutaj znajdziecie pierwsze nagranie, a tutaj drugie z nich. Ponadto poniżej zamieszczamy jeszcze jeden nowy filmik z Geraltem w roli głównej.