Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 27 czerwca 2018, 10:20

autor: AlexB

Genetycznie zmodyfikowany łowca na kolejnym zwiastunie Predatora

W sieci pojawił się kolejny zwiastun Predatora, czyli czwartej odsłony popularnego cyklu filmów science fiction. Oferuje on pierwszy rzut oka na nowy, ulepszony rodzaj kosmicznych łowców. Tytuł pojawi się w polskich kinach 21 września bieżącego roku.

Na początku ubiegłego miesiąca w sieci pojawił się pierwszy zwiastun Predatora, czyli (wbrew temu, co sugeruje tytuł) czwartej odsłony popularnej serii filmów science fiction, zapoczątkowanej kultowym filmem z 1985 roku, w którym wystąpił równie kultowy Arnold Schwarzenegger. Ku pewnemu rozczarowaniu części miłośników cyklu, majowy trailer nie pokazywał zbyt wiele. Narzekające na ten fakt osoby powinny być zadowolone z nowej zajawki Predatora, która zadebiutowała w sieci. Można ją obejrzeć poniżej.

Drugi trailer Predatora pozwala nieco lepiej poznać ekipę byłych żołnierzy, którym przyjdzie się zmierzyć z kosmicznymi łowcami na ulicach niewielkiego amerykańskiego miasteczka. Ich relacje, co jest raczej schematyczne dla tego typu produkcji, są pełne wzajemnych zgryźliwości, a czasem nawet agresji. Lecz ludzie ludźmi, ale największymi gwiazdami wieczoru są rzecz jasna śmiertelnie niebezpieczni przybysze z planety Yautja Prime. Na powyższym zwiastunie możemy się dokładnie przyjrzeć nie tylko ich podstawowemu rodzajowi, ale również ulepszonemu, określonemu w trailerze jako „ultimate Predators”. Gatunek ten został genetycznie zmodyfikowany fragmentami DNA innych stworzeń zamieszkujących wszechświat. Wygląda na to, że będzie on niebezpieczny nie tylko dla ziemian, ale również swoich pobratymców.

Czy nowy Predator usatysfakcjonuje fanów cyklu? - Genetycznie zmodyfikowany łowca na kolejnym zwiastunie Predatora - wiadomość - 2018-06-27
Czy nowy Predator usatysfakcjonuje fanów cyklu?

Polska premiera Predatora zaplanowana jest na 21 września bieżącego roku. W filmie zobaczymy między innymi Olivię Munn (X-Men: Apocalypse, Newsroom), Jacoba Tremblaya (Pokój), Keegana-Michaela Keya (Kraina jutra, reklama Skyrim: Very Special Edition), Alfiego Allena (Gra o tron) oraz Thomasa Jane'a (The Expanse). Za scenariusz i reżyserię tytułu odpowiada Shane Black, znany między innymi z Zabójczej broni, Kiss Kiss Bang Bang, Iron Mana 3 oraz Nice Guys. Równych gości. Zatem co jak co, ale o jakość dialogów w nowej części Predatora powinniśmy być raczej spokojni.