Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2019, 04:57

autor: Vergil

Gears Tactics z datą premiery i nowym zwiastunem

Firma Microsoft odkryła skrzętnie skrywane dotąd karty dotyczące gry Gears Tactics. Produkcja, która zmierza na komputery osobiste, doczekała się nowego zwiastuna i daty premiery.

Zapowiedziana na targach E3 2018 gra Gears Tactics, będąca taktycznym spin-offem cyklu Gears of War, pojawiła się na tegorocznym The Game Awards. Produkcja otrzymała nowy zwiastun przybliżający nam najważniejsze aspekty rozgrywki, a także datę premiery. Jak się okazuje, zagramy w nią na komputerach osobistych 28 kwietnia 2020 roku. Pozycja będzie dostępna zarówno w Microsoft Store (również w ramach Xbox Game Pass), jak i na platformie Steam. O wersji na Xboksa One twórcy obecnie nie wspominają.

Gears Tactics na pierwszy rzut oka prezentuje się podobnie do dwóch ostatnich XCOM-ów. Filarem rozgrywki będą więc toczone w trybie turowym starcia z Szarańczą, do których poprowadzimy oddział elitarnych żołnierzy. Wyposażenie bohaterów dostosujemy do indywidualnych preferencji, decydując zarówno o elementach pancerza, jak i o dodatkach do broni (na czele z kultowym Lancerem). Wszystko to w ramach kampanii dla pojedynczego gracza oferującej ponad czterdzieści godzin zabawy.

Ten wąs niejednym przeciwnikiem trząsł. - Gears Tactics z datą premiery i nowym zwiastunem - wiadomość - 2019-12-13
Ten wąs niejednym przeciwnikiem trząsł.
  1. Oficjalna strona internetowa gry Gears Tactics